Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Za kompjuter kod kuće sedam samo kad moram da strovalim neke stripove/filmove/muziku na tablet il kad drkam Fotošop. Za ono čemu meni gajbi služi komp tablet ga savršeno menja. Nije bolji, naravno, al je korišćenje mnogo udobnije. Dodatni plus mi je ludačka integracija između tableta i mobilnog koja mi olakšava mnogo stvari.

Link to comment

Kako vas ne smaraju te futrole? I uopšte, koja je poenta uzeti tanki, lepi, elegantno dizajnirani uređaj, puding d la puding savremenih tehnologija, i onda ga skarabudžiti u nekakvu zadriglu futrolu...? Koja je korist od toga osim što smara da moraš da ga okrećeš stalno kad hoćeš da koristiš uređaj, i što dodaje na masi? Ekrani su ionako nelomivi (skoro; baš treba žestoko da se odvali da bi se išta polomilo), a ako se i napravi neka zagrebotina pozadi ili sa strane - koga briga...Apple recimo zarađuje besno na tim case-evima, bila je neka priča da su stotine miliona u pitanju, u jednom trenutku je samo na futrolama zarađivao više nego svi proizvođači Android tableta na svojim uređajima - naravno, to je bilo davno, ali je dobar pokazatelj šta radi marketing. I Valkira sa nekoliko iPad case-eva...isuse...a bar da je to kompatibilno, nego će u narednoj generaiciji namerno da promene format, ponudiće novi case za kupovinu da izmuzu pare i to ćete opet kupovati "zato što je to bolje i lepše za korisnika".

Edited by Filipenko
Link to comment

Ja imam to u kejsu, isto te magnete da gase.Ali! Prala ja sudove i pričala na skajp sa drugaricom preko ajpeda koji sam prislonila na mikrotalasnu, koja stoji na visini negde meni do ramena. I u po frke se ajped oklizne i padne dole na pod! Facom na dole, ali ima ovaj ram od kejsa oko sebe, iako je poklopac bio zabačen unazad. Juuuu, ja već videla ne samo puknut skrin, nego i sjebane funkcije, ali mu ništa živo nije bilo.Tako ću i s bebom kad je budem imala. :D

Edited by MayDay
Link to comment
Ja imam to u kejsu, isto te magnete da gase.Ali! Prala ja sudove i pričala na skajp sa drugaricom preko ajpeda koji sam prislonila na mikrotalasnu, koji stoji na visini negde meni do ramena. I u po frke se ajped oklizne i padne dole na pod! Facom na dole, ali ima ovaj ram od kejsa oko sebe, iako je poklopac bio zabačen unazad. Juuuu, ja već videla ne samo puknut skrin, nego i sjebane funkcije, ali mu ništa živo nije bilo.Tako ću i s bebom kad je budem imala. :D
Ma ne može ništa da bude ekranu. Može samo da se napravi neka ogrebotina na kućištu sa strane ili iza, koja ti ionako sleduje u nekom trenutku, a u nju ionako nećeš gledati. Ekran ne može da prsne od takvog udarca, nema šanse. Ne znam, meni je držanje tableta u nečemu tako skaradnom kao što su te futrole, koje doživljavam kao nekakve vunene helanke koje su odvratne, ali zato nikom ne trebaju, totalna antiteza onome što tablet treba da bude...I sada zarad te jedne ogrebotinice za koju je diskutabilno da li će se uopšte videti trebam tri godine da vučem sa sobom tablet teži 30-50% i da ga otvaram i sklapam svaki put. Totalna nefunkcionalna šabanija. Kao kada su nekada ložili ljude da na onim debelim televizorima drže miljee i presvlake jer su takve stvari bile i po stolovima, "pa po navici". Odvratno. Edited by Filipenko
Link to comment

pa cover je sasma dovoljan da uredjaj spreči od raznoraznih grebanja, ne znam ko nosi tablet u džepu sa ključevima i ostalim potencijalno abrazivnim sredstvima, a što se pada tiče može da padne na krevet ili fotelju, ili sa istog na zemlju cca 20-30 cm.komfor je neprejebiv u odnosu na laptop

Link to comment
pa cover je sasma dovoljan da uredjaj spreči od raznoraznih grebanja, ne znam ko nosi tablet u džepu sa ključevima i ostalim potencijalno abrazivnim sredstvima, a što se pada tiče može da padne na krevet ili fotelju, ili sa istog na zemlju cca 20-30 cm.komfor je neprejebiv u odnosu na laptop
Jel, Maglo, ti beše imaš crni mini iPad? Kako se nosi sa ogrebotinama? Koliko sam skapirao, isti je to materijal kao na ajfonu, zar ne?
Link to comment
Za kompjuter kod kuće sedam samo kad moram da strovalim neke stripove/filmove/muziku na tablet il kad drkam Fotošop. Za ono čemu meni gajbi služi komp tablet ga savršeno menja. Nije bolji, naravno, al je korišćenje mnogo udobnije. Dodatni plus mi je ludačka integracija između tableta i mobilnog koja mi olakšava mnogo stvari.
plus milion
Link to comment

Meni je na iPod touchu najviše izgreban zadnji deo, a pošto sam ga koristio na otvorenom (a.k.a. blatnjavim terenima za trening), rešio sam da za iPad uzmem cover i to Apple-Smart-Case.jpgKošta malo više, ali radi posao.Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...