Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

zelim da termalki i ostalima skrebem paznju na jeftine tablete kompanije Nextbook. iznenadjujuce solidne sprave.
ovo je baš jeftino, 8" ~ 100 evra.Koliko može baterija da izdrži ?
Link to comment
Bubo, jel imas hard reset dugmence (obicno u rupici, mora da se pritisne ispravljenom spajalicom ili necim slicnim)?
ne pada mi na pamet da bilo shta hard resetujem posle mesec i 6 dana. ja inache kompjutere shutiram i vrlo sam zla prema tehnici, ali ovo je jebena dechija igrachka, shto realno i jeste, i ima da radi. inache ce deca da plachu <_<pazi, dala sam 5 iljada, a babini chekovi nastupaju posle 25og. oni te novce nisu ni videli.
Nisam dovoljno dobro ispratio sve to sa novim zakonom, ali kod tog dela mislim da se nije mnogo menjalo, moraju u roku od 45 dana da ti poprave taj, daju nov ili sa istim ili sličnim karakteristikama, ili da ti vrate pare. Money back no question asked valjda može samo u prvih sedam dana od kupovine. Obavezno navedi sve u opis kvara, ne samo siv ekran nego sve zamerke, trajanje baterije, sve, da ne bude samo fabrički reset/promena softvera. Ukoliko ga šalju na reklamaciju mislim da možeš da tražiš, ali uopšte nisam siguran, da ti samo vrate novac ili da dobiješ baram store credit u tom iznosu. Srećno. Pre odlaska najbolje pročitati zakon jednom.http://www.retailser...stita-potrosacaZanimljiv je deoiz člana 55.ajde softver, to ne verujem da podleže ovoj odredbi, ali baterija.
kapiram. nesaobraznost kila mleka nastupila u roku od 6 meseci :P
Link to comment

eto, i rene reko i tachka ^_^edip. mislim, mnogo je glupo da kupim neshto i da crkne odma, pa 2 godine ima da mi igraju za tu garanciju? bolje da me se nekako reshe odmah, nekom korupcijom na primer? :unsure:

Edited by thermal bug
Link to comment

Pa misim reset bockalica je tu da vrnes software na fabricko podesavanje, ne da uzmes lemilicu i zaronis na menjanje kondenzatora...Sva je prilika da ce kad ga odneses na reklamaciju, oni prvo da urade to isto...

Link to comment

Rekao bih da je softverski problem, jer nema bog zna šta kod tih sokoćala da se pokvari, cenim da mu je Android jednostavno zaglupeo. U svakom slučaju jebe ti se, pod garancijom je i lepo ga vrati pa nek se oni hrvu sa tim.Edit: moraću da pazarim neku tastaturu za sokoćalo definitivno.

Edited by dig_chohano
Link to comment
Rekao bih da je softverski problem, jer nema bog zna šta kod tih sokoćala da se pokvari, cenim da mu je Android jednostavno zaglupeo. U svakom slučaju jebe ti se, pod garancijom je i lepo ga vrati pa nek se oni hrvu sa tim.Edit: moraću da pazarim neku tastaturu za sokoćalo definitivno.
to i rekoh. nije se desilo samo jednom, zaglupljen je svako malo (na uzorku od 2x po 1h, kolko se deca bakcu dnevno), baterija mu je kesa i jednom rechju, ne osecam se dobro u toj kupovini. tako je, hocem neka prava.mislim, kad dam 20 iljade, onda sam domacica, vatrogashcheva gospoja, bez ikakih it poznavanja -_- Edited by thermal bug
Link to comment
Pa ja joj to davno preporučio, al nije tela da slušaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
pa ne mogu da te slusham, objektivo. korisnici su krivi ^_^
Link to comment

Pf, prevelika doplata, bolje Nexus onda. Mada moram priznati da sam najveći zagovornik iPada od kad sam ga pazario. Kompjuteru ne prilazim a baterija traje eonima. Neverovatno sokoćalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...