Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

veciti na maksimiru. teren u katastrofalnom stanju. mamicu, gde su pare?

Edited by kojot
Link to comment
  • 3 weeks later...

maminjo posle ispadanja u kupu"Proklinjem dan kada sam ga upoznao. Bila je to Mandžukićeva sabotaža. Tražio sam od trenera da ni ne putuje u Split".

Link to comment

"U Dinamu zarađuje 1,3 milijuna eura s PDV-om, sve zbog toga što sam ja kreten i idiot. Želim se stoga ovim putem ispričati našim bivšim trenerima Ivankoviću, Soldi i Vlaku koji su inzistirali da Mandžo ode iz kluba."da znas da jesi :lol:

Link to comment
  • 3 weeks later...
http://vinovo.magnify.net/video/BBB-Torcida-i-PolicijaVIDEO
Krvavi derbi: Huligani na tribini policajcu izbili okoDerbi na maksimirskom stadionu u Zagrebu obilježili su neredi navijača. Prema posljednjim podacima, uhitili su pet pripadnika Bad Blue Boysa i 25 Torcidaša. Neredi su počeli u poluvremenu utakmice Dinama i Hajduka. Policija je ušla na istočnu tribinu kako bi uklonili izgrednike koji su tijekom utakmice zapalili nekoliko baklji. Izbila je tučnjava, a neredi su se ubrzo preselili na sjevernu tribinu. Navijači su napali policiju bakljama i stolicama, koje su trgali s tribine. Kako doznajemo, u sukobu su pripadniku interventne jedinice iz Varaždina izbili oko. Navodno je još dvoje ljudi zadobilo teže, a dvoje lakše ozljede. Liječničku pomoć pružili su im u zagrebačkim bolnicama.Predsjednik gostujućeg Hajduka Joško Svaguša napadnut je u svečanoj loži za vrijeme utakmice. Kako piše Jutarnji list, otišao je zapaliti cigaretu. Dobio je šamar, a jedan ga je navijač zalio pivom. Neredi su se nakon utakmice s tribina preselili na gradske ulice. U obližnjim Sveticama čuli su se pucnjevi, a policija i navijači sukobljavali su se duž naselja.24sata.hr
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...