Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Modri su konacno nasli protivnika po mjeri.

  • Replies 2.3k
  • Views 209.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

da, razmontirase harts.

otvoreno pismo filipenkuda li i dalje tvrdis da dinamo zagreb trenutno nije najbolja ekipa na balkanu? :lol:

otvoreno pismo filipenkuda li i dalje tvrdis da dinamo zagreb trenutno nije najbolja ekipa na balkanu? :lol:
Ja tvrdim da nije

Olimpijakos, Panatinaikos, Galatasaraj, Fenerbakce, Besiktas, mozda i Levski su bolji

mislio je na zapadni™ balkan angry.gif

Dinamo vs Hearts 4:0 (VIDEO)Zakasnjela dobra igra Dinama, s ovakvom igrom bi se usetali u LP pored Red Bulla i Ventspilsa

Ne vjerujem, ipak su naišli na 1 momćad kakva je Red Bull, te se više nije moglo...

Ne seri? Odvalili su na domaćem terenu 3. ekipu iz ultrajake škotske lige? Pa to se nije dešavalo ni mnogo jačima.

Pogotovo Levski. Ako ne i Litex Lövetch

Ne seri? Odvalili su na domaćem terenu 3. ekipu iz ultrajake škotske lige? Pa to se nije dešavalo ni mnogo jačima.
Ju ju, gospon' hijenrik, zar nijesmo konstatirali, prosim vas, na jednom od susjednih topića kako će Liga Prvaka propatit' zbog toga što će prijedstavnici vrlo jakih liga od 6. do 12 mjesta, u koje se ubraja i škotarsko natjecanje, morati da se sućeljuju sa Arsenalom, Viljarealom, Fiorentinom?
Ju ju, gospon' hijenrik, zar nijesmo konstatirali, prosim vas, na jednom od susjednih topića kako će Liga Prvaka propatit' zbog toga što će prijedstavnici vrlo jakih liga od 6. do 12 mjesta, u koje se ubraja i škotarsko natjecanje, morati da se sućeljuju sa Arsenalom, Viljarealom, Fiorentinom?
Za trenutak sam pomislio da se Mico Dusanovic ulogovao na Filipenka. :lol:

dobar dinamo, nema sta

Dobro, nakon što su ih ošurili 4-0 u prvom meču, mogli su da se luksuziraju.

Jos jedna goleada Dinama, 6 komada slaven belupu.

Mamić: Jurčić je presretan kad uletim u svlačionicu, dogovorili smo još dva incidenta!http://www.index.hr/sport/clanak/mamic-jur...nta/448256.aspxMamić recitirao pjesmicu koju je napisao za Mandžukića i Sammira"Mi trošimo 15-20 milijuna eura godišnje, a u ulaznim stavkama su gradske dotacije i prodavanje vlastitih igrača. Pa nije li nevjerojatno da onaj olinjali peško Elton John, prodaje skuplje svoju ulaznicu za koncert nego što stoji godišnja ulaznica Dinama.""Dinamo je već osvojio prvenstvo"samo su neke od izjava u ovom textu kontraverznog Mamicha...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.