Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Slicno dostignuce je vidjeno prosle sezone na stadionu OFk Beograda u jednoj utakmici TSL. Spektakularan promasaj, tj izbacivanje sa gol linije sopstvenom saigracu. Jebiga, Sivonja je imao tu srecu da ide uzivo na drzavnoj TV i da njegovo dostignuce bude bolje medijski ispraceno, dok je ovo tiho zabelezeno SOS-ovom 3G mobilnim telefonom kamerom

Link to comment

Nevezano za samu kaznu, jos jedna dobra stvar ce biti sto ce sada nikad lakse moci da se napuse idioti koji se proseravaju sto Zvezda/Partizan, a nikad Dinamo?

Link to comment
Nevezano za samu kaznu, jos jedna dobra stvar ce biti sto ce sada nikad lakse moci da se napuse idioti koji se proseravaju sto Zvezda/Partizan, a nikad Dinamo?
Meni je ovo prvo palo na pamet. Mada će verovatno većina patiti od selektivnog pamćenja.Elem, i više nego zaslužena kazna. Međutim, ništa to pomoći Dinamu neće, jer je klub čini mi se i dalje taoc navijača. Mamić je najslabije radio na tom polju i oni ga "tiho ubijaju". BBB su se podelili i sem države ne može niko drugi da ih se reši.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...