Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Dinamo u HNL-u ima gol razliku 27:37:14:02:55:06:0I 0:0 u Zadru (tradicionalno nezgodnom za Dinamu), obaranje rekorda ce se brzo zaboraviti ako Dinamo "nesto" ne uradi u Evropi, proljece se u Maksimiru ceka vec jaaako dugo

Link to comment
  • 3 weeks later...
"Uvijek se postavlja pitanje čini li dobro roditelj svom djetetu kad mu sve omogući. Sad se bojim da ne zaigraju još lošije."
Evo odgovora.Zašto se na sve 'pokude' 'razmaženim igračima' treba samo grohotom nasmijati?
Izvršni dopredsjednik je jedva dočekao novinarsko pitanje o sinoćnjem suđenju."U dvije vitalne utakmice, protiv Red Bulla i Anderlechta smo opljačkani! Znam da ta moja izjava može imati velike reperkusije, ali to možemo dokazati. Tko tvrdi da nije bio penal može slobodno ići u Vrapče."
Idemo dalje™ utabanim stazama.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Koji krš ova hrvatska liga. Doduše, ni naša nije ništa bolja. Lepo je utešiti se da uvek ima i većih panjeva. Evo, Dinamo pocepao Temišvar u gostima sa 3:0. Dakle, taj Temišvar mu dođe negde nivo Zadra u hrvatskoj ili BSK-a iz Borče u srpskoj ligi ...

Link to comment

taj temisvar je izbacio rudar iz donjecka..sad , na koju foru, pojma nemam, ali dinamo je razbio ove papke..verovatno su odigrali najbolju utakmicu na strani u evropu u poslednjih xy godina...jebiga, kad tad ulaganja moraju da se isplate..morales, cufre, etto... svaki od njih ima par stotina tisuca evra place godisnje..te plate su nezamislive za zvezdu i par u ovom momentu..mozda bi i bile da grad beograd daje pare iz gradskog budzeta ovim klubovima..kao sto radi zagreb

Link to comment

Gledao sam utakmicu. Dinamo poveo posle greske domaceg stopera koji je panicio u bezazlenoj situaciji i u toj panici izbio loptu na nogu Dinamovog igraca. Posle toga Temisvar imao par sansi 1 na 1 sa golmanom ali se gosa iskazao, skinuo sve to i tu je utakmica resena. Sve u svemu posle odgledanih utakmica Sahtjor - Partizan i Temisvar - Dinamo zaista, ali zaista mi nije jasno kako je Temisvar izbacio Sahtjora koji deluje kao 18 puta jaca ekipa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...