Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

otvoreno pismo filipenkuda li i dalje tvrdis da dinamo zagreb trenutno nije najbolja ekipa na balkanu? :lol:
Ja tvrdim da nije

Olimpijakos, Panatinaikos, Galatasaraj, Fenerbakce, Besiktas, mozda i Levski su bolji

Link to comment
Ne seri? Odvalili su na domaćem terenu 3. ekipu iz ultrajake škotske lige? Pa to se nije dešavalo ni mnogo jačima.
Ju ju, gospon' hijenrik, zar nijesmo konstatirali, prosim vas, na jednom od susjednih topića kako će Liga Prvaka propatit' zbog toga što će prijedstavnici vrlo jakih liga od 6. do 12 mjesta, u koje se ubraja i škotarsko natjecanje, morati da se sućeljuju sa Arsenalom, Viljarealom, Fiorentinom?
Link to comment
Ju ju, gospon' hijenrik, zar nijesmo konstatirali, prosim vas, na jednom od susjednih topića kako će Liga Prvaka propatit' zbog toga što će prijedstavnici vrlo jakih liga od 6. do 12 mjesta, u koje se ubraja i škotarsko natjecanje, morati da se sućeljuju sa Arsenalom, Viljarealom, Fiorentinom?
Za trenutak sam pomislio da se Mico Dusanovic ulogovao na Filipenka. :lol:
Link to comment

Mamić: Jurčić je presretan kad uletim u svlačionicu, dogovorili smo još dva incidenta!http://www.index.hr/sport/clanak/mamic-jur...nta/448256.aspxMamić recitirao pjesmicu koju je napisao za Mandžukića i Sammira"Mi trošimo 15-20 milijuna eura godišnje, a u ulaznim stavkama su gradske dotacije i prodavanje vlastitih igrača. Pa nije li nevjerojatno da onaj olinjali peško Elton John, prodaje skuplje svoju ulaznicu za koncert nego što stoji godišnja ulaznica Dinama.""Dinamo je već osvojio prvenstvo"samo su neke od izjava u ovom textu kontraverznog Mamicha...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...