Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Ne bih da unosim nemir pred spavanje medj' crno belu populaciju, pa evo ovde da dam obavijest - sutra (cetvrtak) u 12:00 na HRT 2 kompletna snimka duela sa Maximira 1997. izmedju Croatie i PFC. Enjoy ;)
Cemo da gledamo cool.gif
Link to comment
Zbog koncerta U2.Ugore, što ne igra Callelo, već Vrdoljak?Još 1 :Hail: za taktiku 4-1-3-2.
Callelo je dosta dugo bio ozljeđen, a Jurčić je dosta konzervativan trener po pogledu promjene u prvoj jedanaestorici.U utorak se očekuje dolazak Cufrea.
Link to comment

leandro cufre? onaj sto je bio u romi, pa nije bash impresionirao [blago recheno]?gdje je igrao posle rome, totalno sam zaboravio tog lika

Link to comment

Posle 4 kola imate 10 bodova više od Hajduka (istina, imali ste nešto lakši raspored), ali očigledno je trener sve složio kako valja, bar napred. Morales, Sammir i Badelj sjajno igraju i stvarno me neće čuditi da za par godina Mamić ubere i na njima dobre pare.Iskreno čudi me da ne igra Callelo. On je u Argentini slovio za velikog talenta, a ovde sedi na klupi. No, nije ni bitno. Da CZ na vašem mestu najviše bi se grizao zbog nemogućnosti da igramo jaču ligu.Glavina je ispao promašaj, a što ne igra Ibanez? Cufre (za Monaco je igrao do ove sezone). Tomeščak, Lovren i Barbarić sve više igraju u prvom timu i tako pravilno upotrebljavaju naša deca model, a ne ko neki drugi klubovi.Sve u svemu, verujem da Hearts će biti premostiva prepreka. To bi bilo koje uzastopno evropsko takmičenje po grupama?

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Calello će sigurno igrati. Do petog mjeseca je bio među najstandardnijima, ali se onda ozljeido, nije ni prošao veći dio priprema. Iskreno, mislim da je Vrdoljak prvi na redu za prodaju, ne vjerujem da će ostati u klubu poslije zime, pa se i s tog osnova mže razumijeti njegovo konstanto igranje.Ibanez je isto bio ozljeđen i nije prošao pripreme.dugoročno mislim da ga ne vide kao lijevog beka nego kao lijevo krilo.Ligu Uefa smo igrali 2004, 2007 i 2008.g., znači ovo bi bila treća zaredom. Mamić je cijelu prošlu sezonu furao priču da ove sezoneLiga prvaka nije imperativ, plus smo naletjeli na Red Bull, pa ni nema previše zamjerki na neulazak u Ligu prvaka. Ah, da, prenstvo je već riješeno. Jurčić je preozbiljan trener da bi ispustio deset bodova razlike. Do derbija u Splitu, u 13. kolu, očekujem barem 15 bodova.

Link to comment
Ligu Uefa smo igrali 2004, 2007 i 2008.g., znači ovo bi bila treća zaredom. Mamić je cijelu prošlu sezonu furao priču da ove sezoneLiga prvaka nije imperativ, plus smo naletjeli na Red Bull, pa ni nema previše zamjerki na neulazak u Ligu prvaka.
?Ovo zvuči kao da je europska momčad naletela na neki ManUtd ili Barsu.
Link to comment
?Ovo zvuči kao da je europska momčad naletela na neki ManUtd ili Barsu.
Pa usporedi Red Bull sa ostalim nenositeljima u trećem pretkolu. Da smo isplai od APOELA, e onda bi bila frka ;)
Link to comment
Pa usporedi Red Bull sa ostalim nenositeljima u trećem pretkolu. Da smo isplai od APOELA, e onda bi bila frka ;)
Dobro, bitno je da nema zamerki :lol: Čuj, naišli na prejaki Red Bull, pa nema zamerki...
Link to comment

Pa mislim, sa onakvom europskom spikom i trošenjem para na pojačanja... mi smo onako raspali pre 2 godine kukali što nas je Rendžers izbacio sa 0:1, 0:0 iz 3. kola, to nam je bio nikad bolji žreb. A vi kapirate Red Bull kao nepremostivu prepreku.

Link to comment
Dobro, bitno je da nema zamerki :lol: Čuj, naišli na prejaki Red Bull, pa nema zamerki...
Fali ti previše, što znači da ima dosta, ali ne toliko da bi bitno utjecalo na Mamićevu poziciju u klubu. Barem koliko ja razumijem srpskocrnogorskobosnaskohrvatski.
Link to comment

Sledi novi ciklus podjebavanja:

Ligu Uefa smo igrali 2004, 2007 i 2008.g., znači ovo bi bila treća zaredom. Mamić je cijelu prošlu sezonu furao priču da ove sezoneLiga prvaka nije imperativ, plus smo naletjeli na Red Bull, pa ni nema previše zamjerki na neulazak u Ligu prvaka.
:lol: RB Salzburg 1 - 2 Maccabi Haifa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...