Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

a šta je iniciralo izbacivanje publike?
Nisam pomno pratio, ali cuh u dva tri navrata oficijelnog spikera koji moli i preklinje navijace. Ispraznili su deo severa, i to sredishnji, moguce da su se sukobile 2 frakcije BBB.Jedno mucenje i razvlacenje 90+minuta i onda Jura Kruncic koji je zadovoljan svakim segmentom igre svojih igraca :isuse: .
Link to comment

Krenulo je sve prošle nedelje, kada je UEFA kaznila Dinamo zbog skandiranja 'Mamiću cigane, odlazi iz svetinje' odnosno 'Manicu gypsy, get out of our temple' kako se to jelte kaže na engleskom. Kazna je zatvaranje istočne tribine na sledećoj utakmici, tj. ovoj danas.Sve to ne bi bilo čudno da nije bilo sledećeg:- kazna zbog gore navedenog skandiranja, koje je okarakterisano kao rasističko- UEFA na svom websiteu nigde do juce nije spominjala kaznu, dok je npr. navela da su otvorene istrage protiv Celtica i SteaueDanas je Glava opet imao izvanrednu presicutm, kojoj su povod bili kazna i rasističko skandiranje, te je doveo celu generaciju zagrebačkih Roma! koji su izbaljezgali gluposti. Naravno da je tom prilikom spomenut i ministar Jovanović, po čijem nalogu je FARE napisao izveštaj o rasizmu, sve sa ciljem da se Dinamo izbaci iz Europe. Totalno ludilo, ne može se ni prepričati :)

Link to comment

Sta je bilo sa argentinskim golmanom iz dvomeca sa timom iz Lux? Nije mi jasno da Mamic ne moze da pokusa sa nekim trenerom. Kruno mi deluje tek malo bolja varijanta Kristica.

Link to comment

Mislim da ovo ni Jurčić ne bi smio izgubiti. A ako se do zadnjeg pretkola oporavi i Sammir, iskreno mislim da nas mogu izbaciti samo Mamić i BBB.

Link to comment
hvala. Trebalo bi da udjete u 4. krug. Delujete bolji tim od Moldavaca.
Па наравно кад за Молдавце игра Каду који појма нема. :naughty:Продужеци па пенали, тешка утакмица.
Link to comment
Zaželio se domovine, izgleda da mu je otac na samrti, raskinuli su ugovor.
Prica je da je doveo sina na trening i da mu je trener rekao da klinac ne moze biti na treningu, Ludak je seo u auto da odveze klinca kuci i nije se vratio. Dinamo je obezbedio uslove za njegovu porodicu, homesick tip ocigledno, ali ni to mu nije bilo dovoljno te je zapalio skroz.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Protiv Austrije. Velike sanse za incidente i suspenziju. Igracki moze se opet u CL.Posto nema posebnog topika Maribor sa Plzenom. Misli. da mogu da igraju sa njima.

Link to comment

Dinamo prolazi rutinski. Plzen sam gledao u obe utakmice protiv Zelje, skroz neubjedljiva ekipa, nista nisu pokazali. Ne znam kakav je Maribor, nisam ih gledao godinama al kontam da su sanse bar 50-50.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...