Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Sad mediji™ pisu da su Halilovicevi roditelji zacepili neke uslove koje Totte ne zeli da ispuni (traze milku funit-ovi nude 800k i traze neke skolarine za bracu).

Link to comment

povela se priča na ajdukovom topiću o tome šta je predstavljao Dinamoglede toga, evo jednog inetesantnog dokumentarcahttp://youtu.be/iVHZ-BFxWpA

Link to comment
  • 2 weeks later...

UEFA™. Kam smo to došli kad si Maminjo mora izmišljat kazne, umjesto da mu nakon svih povoda koje im je velikodušno pružio ne daju ni jednu tričavu pravu kaznu? <_< Aupićku...

Link to comment

Rođo nikad te nisam pitao (iako si verovatno pisao) kako ti stojiš sa sukobom BBB - Maminjo. Odgovori "ugasiti klub" se ne računaju.

Link to comment

Ne može. Kad bi morao da biraš u ovom sukobu, šta bi izabrao? Ozbiljno pitam. Ja ne mogu da se odlučim. Slušao sam jedan dan onog Thomasa Bauera. Deluje mi kao pametan čovek. Ne znam šta da mislim.

Link to comment
Kad bi morao da biraš u ovom sukobu, šta bi izabrao? Ozbiljno pitam. Ja ne mogu da se odlučim. Slušao sam jedan dan onog Thomasa Bauera. Deluje mi kao pametan čovek. Ne znam šta da mislim.
Ja bi izabrao da mi javna poduzeća, lokalna samouprava i država više ne daju ni krajcara tzv. Dinamu. A Mamića i delegate BBB bi supsutio u 1 ring na Bandeku sa uživo prijenos u humanitarne svrhe, pa ko preživi neka vlada klubom.
jel ima negde snimak mamiceva izlaganja?
Tio si reć 'ekspozea'. :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...