Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Direktor za odnose s javnošću FK Dinamo Tomislav Marčinko stao je u odbranu izvršnog predsednika kluba Zdravka Mamića, koji je u pritvoru zbog govora mržnje upućenog ministru nauke i obrazovanja Željku Jovanoviću.- A što se tiče Mamićeve konstatacije da nije normalno da u Hrvatskoj Srbin bude ministar obrazovanja, pitajte u Nemačkoj može li ministar obrazovanja ili odbrane biti Francuz! Ili u Srbiji Albanac, u Grčkoj Turčin, u Izraelu Palestinac..! - piše Marčinko.

Link to comment
TRENER DINAMA VELIČAO VOĐU PA DOBIO PO REPUPo završetku utakmice Istra 1961-Dinamo, trener gostiju Krunoslav Jurčić napustio je konferenciju za tisak nakon što mu je urednik portala Regional Express poručio da Mamića nabije na kurac. Jurčić je samo nakon par minuta osvrta na utakmicu započeo poltronsku predstavu u kojoj je bod u Puli posvetio vođi koji je u zadnja dva dan proživljavao „teške trenutke". Nakon što je Jurčić završio svoju urednik Regional Expressa Nenad Marjanović Dr Fric rekao mu je kako bi želio poručiti Zdravku Mamiću kako ga nabije na kurac. Mamićevski žargon uznemirio je Jurčića koji se zahvalio i pobjegao…"Želio sam Mamićevim poltronima pokazati kakao je neugodno kada njihov gazda i gazda HNL-a sve nabija na kurac, a a nitko ne smije pisnuti, e vidite mene taj Mamić vrijeđa već dvadesetak godina, da se Jurčić nije uhvatio Mamića i da se držao utakmice ništa mu ne bih rekao. Tko su ti Mamići? Pa oni su uvreda za sredinu iz koje dolazim i ako ga tisuće ljudi svaki vikend proziva da odstupi zašto bih ja slušao Jurčićevo dizanje spomenika jednom redikulu. Mene ne može impresionirati njegov novac…" rekao je Nenad Marjanović DR Fric poslije konferencije za tisak. (VD)
:Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...