Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

40 minutes ago, noskich said:

@dragance U DPRK se vojska postuje, ali se ne smesta u hotel sa 5 zvezdica kao u Australiji:

Tom stručnjaku pa ni tebi nije palo na pamet da hotel ne radi osim u sistemu karantina za povratinke iz inostranstva, a da su vojnici deo kontingenta od oko 300 nenaoružanih vojnika koji pomažu oko karantina na aerodromu i u hotelima, kao nama običnima što gledamo državne vesti. Plutokratija, fažizam, trt mrt.

 

SaE

  • -1 1
Link to comment
 
29 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Tom stručnjaku

 

Ocito nisi cuo za Kozaka: https://www.9news.com.au/national/australian-cossack-leader-may-have-travelled-to-ukraine/71e9efca-281c-42ef-a5eb-7b8ba6e12296

 

An Australian-born Cossack from Sydney is reportedly being monitored by a national intelligence agency after allegedly flying to Ukraine to support pro-Russian separatists.
Cabramatta resident Simeon Boykov, 24, told News Corp that he was aware that ASIO had been monitoring his activity, however claimed that he is not a threat.
 
Tihi Don u ruke i ne vracaj se dok ne procitas.
Edited by noskich
Link to comment

Ja sam pobornik "no PC" rjecnika ali ovako podmuklo uvrijediti i omalovaziti 5% ljudi u zemlji a indirektno 30% nas rodjenih u inostranstvu od strane premijerke je presedan. Ako je sad ABC i ostali mediji ne razapnu ja stvarno ne znam kad ce,

Link to comment
5 hours ago, Moracikus said:

Ovaj lockdown u Melbourne je totalna sprdnja.

Uveli su mjere sa nadom da je ogromna vecina naroda poput mene tj striktno se drzi upustava.

Po principu, sto strozije mjere uvedes veci ces benifit od njih izvuc na bazi dobrovoljnosti.

Policije apsolutno nidje, ili samo stanu sa autom pored parka, ono kao opomena narodu da mora da nosi maske i drzi distancu.

Podjes u Broadmeadows i postane ti jasno zasto opstina on 300k ljudi ima 500 slucajeva dnevno. Oni redovno imaju standardan set izgovora i to svi znaju ali ne smiju da javno govore o tome. Bukvalno, elephant in the room.

Pogled na sajt koji sam ranije pominjao (na predgrađa iz LGA Hjum u Melburnu) govori da je situacija ista kao i ovde. Doktor koji je napisao donji članak je dalekoistočnjak i takođe to radi na suptilan način ali ne znam da li će da bude efikasan kao onaj Džamal Rifi koga sam ranije pominjao. Možda će taj ragbista koga on pominje da ima dobar uticaj ...

The harsh reality of life on a COVID ward

2 hours ago, noskich said:

Ocito nisi cuo za Kozaka: 

 
Tihi Don u ruke i ne vracaj se dok ne procitas.

'Ajde? To ga čini jednako mudrim i bitnim za australijsku situaciju kao i one melburnške ustaše što su se devedesetih "borile protiv komunizma u Hrvatskoj" ili 1 Dragan Vasiljković ili onaj ISIS glavoseča što je otišao u Siriju i na internet stavljao snimke sina. Tihi Don sam pročitao davno, ali na Oblomova kao što si ti nisam nailazio osim kod Gončarova.

 

SaE

  • +1 1
Link to comment

Ja stvarno ne znam šta taj Kozak i njemu slični rade ovde gde im se ne sviđa i što ne odu tamo gde ih vuče srce i time olakšaju život i sebi i asio-u i nama a i, daće Bog, ljudima iz te zemlje snova.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, magi said:

Ja stvarno ne znam šta taj Kozak i njemu slični rade ovde gde im se ne sviđa i što ne odu tamo gde ih vuče srce i time olakšaju život i sebi i asio-u i nama a i, daće Bog, ljudima iz te zemlje snova.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Kozak je rodjen ovde, a inače sam mislio da je ne samo pravo, već i građanska dužnost imati kritičko mišljenje i obznaniti loše pojave u društvu kao bi se one ispravile. Vidim i dalje vam taj koncept patriota i izdajnika nije izvetrio iz glave tolike godine nakon napuštanja Srbije.

Link to comment

Ne kažem da je izdajnik nego čovek je srcem i dušom negde drugo pa je prirodno pitanje što se muči. Ja sam recimo imao mnogo toga protiv Srbije i otišao sam pa to isto cenim i kod drugih. Ne cenim kad jedno govore a drugo rade.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Inače spomenuta je ruska književnost, ima dobra adaptacija Ane Karenjine u produkciji ABC sa Celia Paquola u jednoj od (nažalost sporednih) uloga. Zanimljivo je zato što je radnja smeštena u moderni Melburn i priča je adaptirana na moderno vreme, npr Ana je bivša teniserka a Vronski je rock muzičar.

Ja sam to gledao 2016 na ABC free to air I tek negde u trećoj epizodi pomislio auuu koji plagijatori [emoji846]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, noskich said:

Kozak je rodjen ovde, a inače sam mislio da je ne samo pravo, već i građanska dužnost imati kritičko mišljenje i obznaniti loše pojave u društvu kao bi se one ispravile. Vidim i dalje vam taj koncept patriota i izdajnika nije izvetrio iz glave tolike godine nakon napuštanja Srbije.

Kako to da nema nikakvih protesta u S Koreji i “loših stvari” o kojima bi se diskutovalo? Šta misliš šta je razlog?

Link to comment
20 hours ago, iDemo said:

Gde god da nas ovi ovde™ i oni tamo™ - to nece biti s Qantas-om, to je odavno zacementirano.

Evo ScoMo iz Amerike opet potvrdio da sa 80% +16 prestaje da vazi zabrana odlaska i dolazska za vakcinisane drzavljane.

Bice stvarno picvajz ako WA uspije da odrzi 0 do Bozica a pocnu iz aviona da iskacu vakcinisani drzavljani sirom svijeta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...