Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

On 3.10.2020. at 0:39, dragance said:

Nisam pljuvao to što si radio u državnoj firmi, već si pljuvao ti po državi koja ti je dala taj posao. A ne pljujem ni ovo što radiš, naprotiv. Već si hipokrita koji pljuje po tom sistemu, a radiš kod najvećih plutokrata - tj jak si na rečima, a uverenja i principi ako se drugima ne svidjaju, imaš i drugih. 

 

Meni niko nijedan posao nije dao, svaki posao sam zasluzio na javnom konkursu. A imam lose misljenje i o "drzavi" i o mnogim svojim poslodavcima, ali sustina je u tome sto radis, sta su rezultati tvog rada. Navodio sam pre, pa ne moram opet da se ponavljam. 

Edited by noskich
  • Haha 1
Link to comment
5 dnevno je ocigledno nedostizno u narednih nekoliko mjeseci ali je ohrabrujuce da su unaprijedili pracenje i da ce mistery cases veoma brzo pasti ispod 10
EjmP8nsUwAU18YP?format=jpg&name=medium
Toeto [emoji846] i onda kad Dan shvati da je 5 opštih nemoguće reći će "mislio sam 5 mistery" ili "5 ne uključujući staračke domove".

Inače ti mistery cases su uglavnom anti maskeri koji lažu contact tracere jer se boje kazni ili imaju dublje nepoverenje u sistem.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
12 hours ago, noskich said:

 

 

Liz se preselila u Srbiju iz Melburna da izrabljuje jadne Srbe.

Tako cu i ja da iskoriscavam Tajlandjane. Tako sto direktno lokalnim porodicnim biznisima dajem novac u ruke.

Vi sto u plutokratskim prodavnicama kupujete Made in China, Made in Bangladesh, Made in Vietnam... nikako ne izrabljujete, vi direktno podrzavate "strane investicije" u te zemlje tako sto se radnici tretiraju kao roblje, zemlja zagadjuje, a sto manje ide lokalnoj privredi jer se sve ispumpava cim se proizvede.

Edited by noskich
Link to comment
On 18.9.2020. at 8:19, Moracikus said:

Nas junak se vise uopste ne javlja.

Izgleda da je on jedini kome 2020 savrseno odgovora.

Ne trosi vise 3 sata dnevno po javnom prevozu i tako ima vise energije da pretovara gajbice poslije podne.

Ako ovo potraje mozda i ubode neku jeftinu nekretninu na dobrom mjestu.

Onda mozemo i da zakljucamo ovaj topic.

 

Batice, ako padne 40% u Melburnu eve me tamo            

Link to comment
On 6.10.2020. at 9:37, peralozac said:

The Labor party would create an Australian Centre for Disease Control to handle future pandemics if the party wins the next election, Opposition Leader Anthony Albanese has revealed.

 

Oh yeah :D

 

acdclogo.jpg?itok=mC8kVnt-

 

A shot in the dark beats a walk in the park :cool:

 

 

Share & Enjoy

Link to comment

E ovo ce da bude sada pravo poredjenje SYD vs MEL.

Juce su se iz niotkuda pojavila 3 slucaja u zapadnom Sydneyu. Pretpostavljam da vec sada postoji 10tak zarazenih koji cirkuliraju gradom.

Pa da vidimo koliko je sistem za pracenje zarazenih bolji u NSW nego u VIC.

Link to comment
16 hours ago, noskich said:

Boze zdravlja, lepo meni, lepo tebi, So Sabi.

Kao pravi Balkanac imas veoma nerealna ocekivanja.

Kako god da obrnes u AU ces placati najmanje 25-35% plate za krov na glavom. Plutokratija tako napravila sistem jbg.

Dobra stvar je da je i minimalna satnica $20 a da su kamate nikad manje.

Za tvoju informaciju. trenutno placam( za 2 nekretnine) manje kamate nego sto sam ikada placao rentu :rolf:

Link to comment
3 hours ago, Moracikus said:

Kao pravi Balkanac imas veoma nerealna ocekivanja.

Kako god da obrnes u AU ces placati najmanje 25-35% plate za krov na glavom. Plutokratija tako napravila sistem jbg.

Dobra stvar je da je i minimalna satnica $20 a da su kamate nikad manje.

Za tvoju informaciju. trenutno placam( za 2 nekretnine) manje kamate nego sto sam ikada placao rentu :rolf:

 

Realno je da se cena nekretnine duplira za 4-5 godina, ali je nerealno da padne 40%? Pad je uvek daleko brzi nego rast.

Eto ja u AU 12 godina i kusur placam 0% plate za krov nad glavom.

Pa placas kamate kada si kupio kucu za oko 300k, onda se cena duplirala plus kusur pa ti je sad taj prvi zajam na izdisaju. 

Link to comment
5 minutes ago, noskich said:

Eto ja u AU 12 godina i kusur placam 0% plate za krov nad glavom.

Takve crkvene miseve kao ti ne brojim medju normalan narod.

Ti si definitivno van svih postojecih socijalnih grupa :by:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...