Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Meni su odavno prestale da izlaze 'Russian ladies' - samo 'Machine learning' i 'Matlab'... Gospodin covek... 

 

 

Sta ti izlazi zavisi od toga sta gledas. Nisu ove Thai women tu slucajno, nesto si ti tu cackao.

Link to comment

Sta ti izlazi zavisi od toga sta gledas. Nisu ove Thai women tu slucajno, nesto si ti tu cackao.

ja bar znam sta valja: matlab i beautiful thai women. tebi izlaze ruskinjice a ovamo glumish budistu... Pa stvaaarno... 

Link to comment

ja bar znam sta valja: matlab i beautiful thai women. tebi izlaze ruskinjice a ovamo glumish budistu... Pa stvaaarno... 

 

Otkud ti to? Vidis na slici koju sam postavio sa LinkedIn-a da pokusavaju da mi uvale neke kisobrane. Nista vise.

Link to comment

pogledaj malo bolje

 

Moja je samo slika u sredini. Reklame koje izlaze sa strane zavise od onoga ko gleda. Znaci pored Thai women ti izlaze i ruske mlade.

Link to comment

Kontaktometrija. I čemu ti služi 10k+ ako ih samo stalkuješ i dodaješ koga stigneš?

 

Quality over quantity.

 

Ne dodajem ja, dodaju mene. Svaki dan me ceka pun inbox. Drug Marks je lepo rekao kvantitet radja kvalitet. 

Link to comment

Da. Dodaju te vendori, oni koji bi da ti uvale nešto, kolege i razni Indijci i Kinezi koji nemaju veze sa tobom ili šta radi firma. Bolji pokazatelj ti je SSI u Sales Navigatoru kakav si na LinkedInu jer bez toga te niko ozbiljan neće ni potražiti.

Link to comment

Moje sećanje je iz 2011. Fakultet političkih nauka, smer novinarstvo, to ti meni reče da si završio. Ima traga ovde negde na sajtu.

Priznaje ti se da si pismen, na srpskom jeziku.

Volonter sa priučenim znanjem MS Excel kome su davali da tabulira besmislene podatke sa još besmislenijih aktivnosti proglašenim za "projekte".

Ajde, možda je iskarikirano ali je tačno da si rekao da si bio student-volonter na projektu na faksu (što svako iole informisan ima da nazove baš onako kako sam ja rekao u prethodnoj rečenici).

 

I za to se plaća 120K u Oz i to se zove "professional"?

Možda je tih 120K u krvnim zrncima ili pričaš o parama?

 

Ako je 120K došlo do tebe za takve kvalifikacije, ti bi trebao da igraš po ulicama i da slaviš zemlju gde je to moguće.

Link to comment

Moje sećanje je iz 2011. Fakultet političkih nauka, smer novinarstvo, to ti meni reče da si završio. Ima traga ovde negde na sajtu.

Priznaje ti se da si pismen, na srpskom jeziku.

Volonter sa priučenim znanjem MS Excel kome su davali da tabulira besmislene podatke sa još besmislenijih aktivnosti proglašenim za "projekte".

Ajde, možda je iskarikirano ali je tačno da si rekao da si bio student-volonter na projektu na faksu (što svako iole informisan ima da nazove baš onako kako sam ja rekao u prethodnoj rečenici).

 

I za to se plaća 120K u Oz i to se zove "professional"?

Možda je tih 120K u krvnim zrncima ili pričaš o parama?

 

Ako je 120K došlo do tebe za takve kvalifikacije, ti bi trebao da igraš po ulicama i da slaviš zemlju gde je to moguće.

 

To je bilo 2008-2009, znaci pre 8-9 godina.

Zavrsio jesam novinarstvo, a pored novinarstva BSc Information Systems Management i MCom Hon Business information systems.

Link to comment

Evo malo real estate.

Bangkok, Thailand, moj stan na moje ime. Koštao je 80,000 australijskih dolara 2008. (2.2 miliona THB je tada bilo), nov, bili smo među prvima da se uselimo u zgradu. Prespavali 1 noć i svi otišli u Japan narednog jutra.

Stoji namešten i prazan, pod plahtama, ne izdajemo. Idemo po 2 meseca godišnje.

 

Pogled sa jedne terase.

 

2016thai01.jpg

 

Sa druge terase

 

2016thai02.jpg

 

Procedura odlaska na bazen je vrlo jednostavna:

 

1. Odenemo se u kupaci kostim i pozovemo lift

 

2016thai03.jpg

 

2. Odaberemo gde da u vodu uskočimo, ona topla, 31C:

 

2016thai04.jpg

 

3. Profitiramo

 

2016thai05.jpg

 

Izgleda kao resort, kao hotelski. Samo dobri hoteli imaju bazene te velicine a ovo je nas dom

 

2016thai06.jpg

 

Košta nas 1 dolar dnevno da se zgrada i kompleks održavaju. 1 buck. 1 fcukin buck!

Link to comment

To je bilo 2008-2009, znaci pre 8-9 godina.

Zavrsio jesam novinarstvo, a pored novinarstva BSc Information Systems Management i MCom Hon Business information systems.

To te kvalifikuje za 50-60K. Budi srećan da si se nekome uvalio za pare koje si rekao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...