Jump to content
IGNORED

Yoga


Elmer

Recommended Posts

eh, ovo je meni propaganda. dovedu lepu cicu koja je od trece godine na baletu il na ritmickoj gimnastici, nasminkaju je, obuku, postave scenografiju, slikaju milion fotografija i izaberu 20 fantasticnih koje fotosopiraju do perfekcije, i kao, to je joga. 

daj ti meni sliku kamena od 50 godina koji ti je doso u studio s problematicnim kukovima i skracenim tetivama, pa da vidimo dokle je kamen koji se trudio i davao sve od sebe u okviru svojih mogucnosti stigo posle godinu, a gde je posle dve.  

 

2, 3 minuta u pozi!!! 

Link to comment

ova mora da je digla tone i tone tereta dok nije dobila ovakav tonus,ono sto kazu definiciju. posle krenula da se isteze, visi i sl :D

plus joj porcenat masti negde oko 15%

500$ da nema sanse da izgleda ovako samo od joge/pilatesa

ne kazem da izgled treba da bude najveca motivacija al kad vec stavljaju ovu savrsenog izgleda

mozda gresim*, ali eto 500$ na to da blefira, pa ko oce opkladu, nekako cemo proveriti :D

 

*ima par profila na inst koji promovisu kalisteniku, sa slicnim tleima.. :)

Edited by InvisibleLight
Link to comment

ne razumem na sta mislis kada kazes da blefira? uopste nije tajna da je bila profi balerina. zena je vlasnica tog pilates reformer studija. mnogi bivsi igraci rade kao instruktori pilatesa (reformer i jeste inicijalno osmisljen za oporavak od povreda namenjen baletskim igracima).

 

link nije ni postavljen kao dokaz sta moze da postigne neko ko se nikada ranije nije bavio slicnom aktivnoscu.

 

ona, istina, predstavlja napredniji slucaj :D ali svejedno demonstrira koji je fokus vezbi pilatesa. okej, postepenom vezbom, mozda se nece postici njena muskulatura i feklsibilnost ali garantujem da ce da utice na poboljsanje definicije, snage i fleksibilnosti. sve u svemu, moze samo da pomogne.

 

zena zna znanje. sto se mene tice, da sam u kvinslendu instantno bih isla kod nje na casove. 

Link to comment

pa deluje mi da se takva muskulatura ne moze doseci bez malo tezih utega

ocigledno gresim, ako je to postigla kao balerina a ovim odrzala/unapredila prijatno sam iznenadjena

Link to comment

ha, pogodila sam za balet :)

ma nije samo ona u pitanju, vec vecina ucitelja bilo kog sporta razmetljivo pokazuju sebe. al mene zanima sta mozes da das meni, sta ces napraviti od mene ako ti se dam u ruke. 

Link to comment

jesi! :) cini mi se da je bila clan ansambla ili solista na NZ i u singapuru. znam i shvatam sta kazes. i da, istina, ovaj primer nije to:)

 

@IL, bez daljnjeg sigurno ima i do njenih prirodnih predispozicija. 

Link to comment

nisam od tih zena. potrcim malo poiskacu misici i izgubim dve kile. mozda je to neki sindrom?! uradim dva trbusnjaka iskoce mi jebulje. ali nemam snage. digla psa pre par sati oce da ga nosam kao bebu, spustila ga momentalno, tezak a nema vise od 15 kila. kilu da obijem.

 

 

Sta ti se desi sa misicima kada prestanes da vezbas? Nestanu isto tako brzo (nadam se ne) ili ..?

Link to comment

meni se cini da tu nije do velicine i brzine izgradnje misica, koliko do promene telesne masnoce. ona ima mali bodi fet i ocrtavaju joj se misici. kaze da nema snage, to znaci da nema velike misice. 

Link to comment

jednom su mi merili taj body dat, bila sam na ivici sa obese....od pupka na gore delujem potpuno fit sa sve misicavim ledjima i izrazenim bicepsima. a noge kao gina karano...

fizicki delujem, samo imam ekstra sisa za njih, kao pro plivac. mogu dosta da setam ali da nosim ili uradim sklek nema sanse vise. bas bas slaba. telo mi je uglavnom opusteno pa mi se cini da sam sva mlohava. kad mi pipnes biceps ono unutra kao da nema nista. kao da sam neki prazan kalup. pri tom jedem cesto i gledam da ne smrsam i sto manje radim sve gde se mrsavi. jako brzo mogu da dodjem do kosti i koze i da mi opadne imun sistem. konopac (2-3minute) za skakanje sam prestala iako mi je neophodno i dobro za mene da poradim na djoka kardiju, u roku od 5 dana ja sam vec sva izdefinisana sa 3 kile manje manje minimum. izgubim na zenstvenosti...sisa nigde odjednom

Link to comment

hvala brt. 

volim je

 

:D e ako budem u prilici, prenecu joj;))

 

apropo sisa, super su male sise. i nije neminovno nezenstveno. pogotovo u ovo vreme silikonskog pumpanja, pravo osvezenje. +bezbrusna sloboda! 

Link to comment

pa dobro ne moramo bas ni na tatu da budemo :) imam b velicinu jos su dobrodrzece, valjda sto ne nosim brus, ali ode to na A cim krenem da se topim.

Edited by mustang
Link to comment

Lako se silikonom doteraju do taman :fantom:

 

:o cisto sisohuljenje.

 

pravda za male&prkosne sise!

 

 

pa dobro ne moramo bas ni na tatu da budemo :) imam b velicinu jos su dobrodrzece, valjda sto ne nosim brus, ali ode to na A cim krenem da se topim.

 

perfetto!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...