Jump to content
IGNORED

Yoga


Elmer

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Joga za pocetnike gde u Beogradu? 15 godina sedenja za racunarom slaba fizicka aktivnost reuzltat kriva kicma, a sada je poceo stres na poslu, godine itd itd. Po mogucstvu da nisu prevelike grupe. Na pp ako je zabranjeno reklamiranje.

Link to comment

vesna joga na 25. maju. drzi casove u jos nekoj skoli ali ne znam kojoj. ili je to bilo opstina. u svakom slucaju, zahvaljujuci njoj sam usla u svet joge.... rekreativno. kad god sam u beogradu odlazim kod nje na casove, a inace radim od kuce jednom do dva puta u vrh glave. hahta joga.vesnajoga@mail.comi evo je joga koju radim kod kuce, super je za one koji dugo sede ili imaju bolove u ledjima. meni ispuca sve koscice kao da sam kod kiroprakticara i pri tom me ledja ne bolehttp://www.youtube.com/watch?v=PcC8hZPwj6w&list=FLtSKqgvBZ2t0wIzdR-HtFYg&index=32&feature=plpp_video

Edited by mustang
Link to comment
vesna joga na 25. maju. drzi casove u jos nekoj skoli ali ne znam kojoj. ili je to bilo opstina. u svakom slucaju, zahvaljujuci njoj sam usla u svet joge.... rekreativno. kad god sam u beogradu odlazim kod nje na casove, a inace radim od kuce jednom do dva puta u vrh glave. hahta joga.
Vesna Jankov? Znam da ima bar još jedna Vesna instruktorka joge, ali ovaj moja je nekada držala na Tašu (tad sam počela kod nje), pa u jednoj osnovnoj školi iza Vuka, pa još negde, pa u Lazarevićevoj... Ako je ista Vesna, pridružujem se preporukama! Nadam se da je zalečila problem sa rukom.
Link to comment

opis odgovara (kada sam je videla posle duže pauze delovala mi je još mršavije nego ranije, ali rekla je da uvek ima istu težinu). Lončar drži u nekom tesnom prostoru, zar ne?

Link to comment

pa u onom produzetku njegovog stana u vojvode dobrnjca, mada je neko vreme iznajmljivao i salu u nekoj skoli, ali se ta grupa osula. sad ne znam kakva je situacija, planirala sam da krenem na prepodnevne casove ako postoji grupa, pa cu se raspitati.nije losa ni maja popov, ali ona radi terapeutsku hata jogu, prilicno lagana joga, za pocetnike super. ona je isto radila u svom prostoru negde u centru, a sad cujem da je u life centru, a tamo su cene prenaduvane za moj dzep.

Link to comment

jeste vesna jankov, preplanula :) drzala je na tasu, u stvari nije na tasu nego negde blizu...djuro salaj ? (tu sam isla) ali se preselila na 25 maj. nema gram sala, celulita. doduse znam da redovno vozi bajs i drzi casove 4 puta nedeljno. i plus je vegetarijanac. nacin na koji radi mi se svidja, nije spora, a ni ne brza. imala je strpljenja za mene, nesto sam se upetljala u nekoj pozi pa me je otpetljavala :)... i nije dosadno (ne drzi dugo poze...posto je meni attention span prilicno kratak)....a gospodje neke od preko 65 godina savijaju se ko breze ...ja rekoh sanjam. cak sam imala i upalu misica :)i cena je bila sasvim ok. ako se ne varam, mesecno 1000 dinara, mozda 1500.p.s. zalecila ruku :)

Edited by mustang
Link to comment

meni se isto dopadao njen tempo, prodje se dosta asana, ubaci i koju pranajamu... meni se dopadalo što je kod nje sve sliveno, nekako se asane logično nastavljaju jedna iz druge. jedino što mi je neobičnoo je što je kod nje opuštanje negde posle 2/3 časa a ne na kraju kao kod svih ostalih.edit: baš mi je drago za ruku (imala je probleme u par navrata), ona je čak mislim veganka pa sam se brinula da joj to nije od manjka B12 (ja sam samo običan vegetarijanac).edit2: ima i odličnu boju glasa, ne priča previše a ni premaloedit3: držala je u maloj sali baš na tašu

Edited by Lucia
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...