Jump to content
IGNORED

Avanturizam


rajka

Recommended Posts

za sapatnike18 dana 1300 eura
Za medeni mesec dušu dalo. Ne znam samo da li je dovoljno romantično za buduću suprugu ^_^
Link to comment
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivy

    130

  • barrcode

    51

  • Elmer

    51

  • Mil@n

    34

Top Posters In This Topic

za medeni mesec ili sledi razvod, ili cudno ime za klincajedna je nekoliko dana samo jela kecape alo, nije ovo tamis ili morava :D

Link to comment
e alo, nije ovo tamis ili morava :D
Ne razumem se mnogo u te ravničarske reke. Iako sam odrastao u blizini jedne, rastao sam na brdu pa je to imalo preovlađujući uticaj. :lol: Edited by salerokada
Link to comment

ma to je sala na racun nisam jakoga cenim i postujem zbog kacenja fotke rok vilidza :Hail: :Hail: :Hail:u pancevu (tamis) ima restoran, u cacku (morava) ima kafe zanzibar

Link to comment
Niger, Benin, Burkina Faso i Togo je putovao sam, a pitao covek za neku cenuVoli covek da putuje, a nekad organizuje grupuKruzni letovi npr Srbija, Tajland, Kina, Nepal, Srbija sa zadrzavanjima od nekoliko dana po destinaciji
A ok, ja mislio rade nesto, ekstremni sport neki, otkud znam (doduse bjezanje od krokodila bi se moglo nazvati ekstremnim sportom :lol:)Kako se dolazi do tih kruznih letova?
kafe bar zanzibar :Hail: :Hail: :Hail:
Malo je falilo da odem tamo na rucak prosle godine al' prevoz je bio bas kretenski skup, tipa 50$ po osobi iako smo bili dosta blizu.
Link to comment
Kako se dolazi do tih kruznih letova?
cini mi se sest meseci do godinu dana ranije nadje letove, a ima vec dobro iskustvo mozda desetak takvih putovanja
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

plan je od podgorice kroz albaniju (skadar, kukes) do kosova (prizren & preko strpca i kacanika) za makedoniju. BG tablice. da li je iko isao i da li je kamenovanje i dalje in

Link to comment

hteo da idem nekom rutom od recimo bujanovca ka pristini pa u makedonijuraspitivao se se na tim prelazima jednim i drugim i u policijskim stanicama u tom podrucju i u principu su rekli da je oknisam otisao, imao sam neki gaf sa prevozomi trebalo je cini mi se osiguranje da se plati

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...