Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

20th anniversary reissue, limited to 1000 copies on 180-gram vinyl. Stigle juce. Jedva nasao. Narucio 3 komada 14€/komad za mjenjanje u budocnosti. Moguce je, ali cisto sumnjam da nece dobiti na vrijednosti sledecih godina.

ULLR2.jpg

Link to comment

Ma da, skupljam jednu plocu u svim verzijama :cry:

 

Tuga me uhvati kada vidim sta sam sve mogao kupiti jer je tek izaslo, a i slusao to tada, a nisam ili kupio samo na cd-u. Ili tek neke stvari iz 80-ih koje su se prodavale po regularnim cijenama. Imam jos neke stare green hell kataloge...da se covjek rasplace.

 

Ali pripremam se vec neko vrijeme na neke ozbiljne investicije, ali ne mogu da prelomim...hvalicu se svakako ako se odlucim :)

Link to comment

tjah, ja svako malo pricam o plocama koje sam imao ili mogao da imam a zbog svoje gluposti propustio. pa onda razni frontline, we bite, very i victory distro katalozi...

 

poceo sam to onako vise budisticki da posmatram. ako nisu ostale kod mene, nije bilo sudjeno  :sleep:

Link to comment

Za prodavanje te uopste ne zalim ;), ja sam prodao samo sranje, ali eto nazalost sam i propustio da prodam podosta sranja kada je bilo vrijeme i kada su se ti bandovi poceli pojavljivati na naslovnicama mainstream novina, a sada otisli u zaborav i ploce izgubile na vrijednosti. Prokleta lakomost. Sve se bojim da ce biti jos primjera. Srecom nisam do sada dolazio u situaciju da moram prodavati ploce da platim racune i tako to (zato bogami muzicki ekvipment jeste prije 10-ak godina i to za neke bijedne pare)  i sve sam se kurcio da bi ploce bile poslednje koje bi prodao - sada ne mislim vise tako i mislim da bi prve stradale, prioriteti se mijenjaju, jebiga.

Link to comment

tako sam i ja ranije govorio, pa se ponekad desavalo da neka ploca ode na dobos jer su mi bile potrebne pare. one ploce koje su mi zaista drage, one ce nadam se zaista poslednje otici, i to samo u slucaju velike potrebe. kao sto kazes... prioriteti se menjaju :)

Link to comment

Pailhead - I will refuse/No Bunny

 

Hteo da kupim ovaj vinil od jednog ovdasnjeg prodavca, ali kostao 2000, pa mi bilo previse. Inace, jedno od drazih izdanja.

 

@Ašik, kupio Unison - Histoery cd. Nisam znao da je cd-r.

Link to comment

Jeste. Ako se vec toliko potrudio oko omota, a jeste, mogao je da odstampa i cd. Koliko mi ovdasnji pirati rekose 1000 komada fabricki radjenih diskova je 300 evra. Dobijes na stapu pa radi sa njima sta hoces.

Link to comment

da, ali ne bi znao covek sta da radi sa nasih 1000 diskova :D

 

Podeli uz novi broj Plejboja :naughty:

 

Sve i da proda 200 komada poklopio bi troskove stampanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...