Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

uh, odlična ploča, a nešto se mislim i da je dobranu cenu dostigla, a?
Nem' pojma za cenu, kupio sam nakon izlaska. Nakon preslusavanja turio u celofan. Samo znam da Morlocks i Suicide Kings nisu ni do chukljeva Humpersima. No bolje da nisam prodao Morlocks i Suicide Kings. Sada bi svakako dobio bolju cenu. Isto vazi i za Skol.
Link to comment
Nem' pojma za cenu, kupio sam nakon izlaska. Nakon preslusavanja turio u celofan. Samo znam da Morlocks i Suicide Kings nisu ni do chukljeva Humpersima. No bolje da nisam prodao Morlocks i Suicide Kings. Sada bi svakako dobio bolju cenu. Isto vazi i za Skol.
sumnjam da se nesto previse ceni taj vinil... mozda pre nekoliko godina, jbmliga. Imam i to i Suicide KIngs :)
Link to comment
Nem' pojma za cenu, kupio sam nakon izlaska. Nakon preslusavanja turio u celofan. Samo znam da Morlocks i Suicide Kings nisu ni do chukljeva Humpersima. No bolje da nisam prodao Morlocks i Suicide Kings. Sada bi svakako dobio bolju cenu. Isto vazi i za Skol.
morlocks sam prodao pre neku godinu. ako me pamćenje služi - 15 jevra.inače, čudan bend ti morloci. emerge i submerged alive vrhunske ploče, ostalo smeće. da, humpers su kraljevi.
Link to comment
sumnjam da se nesto previse ceni taj vinil... mozda pre nekoliko godina, jbmliga. Imam i to i Suicide KIngs :)
U inostranstvu tesko. Cini mi se na osnovu ovdasnjih cena da se bolje moze prodati na prostorima ex-Yu nego preko. U svakom slucaju nije na prodaju cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...