Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Update na najnoviju verziju softvera je glavna stvar koja me oterala sa androida na ajfon. Svojevremeno sam pukao brda za HTC Hero koji je tada bio na vrhu androidovog lanca ishrane. Imao sam jedan regulare apdejt softvera, posle guraj romove i grbavi se po xda forumu. Pa ne radi ovo, pa ide baterija, pa paz da ne brikuješ fon, drž ne daj. Moguće da je sad lakše, al ja sam jebeni potrošač, neću sam da dorađujem nešto što sam kupio pre isteka garancije (naravno, apdejti su stali mnogo pre isteka iste). Apple je i 3GS-u omogućio update na najnoviji iOS i to sasvim dobro radi. Šteta, android je jako zabavan al ubila mi je svu volju ta glupost sa kratkom podrškom uređaju. Ko da kupiš nov auto i posle 3 godine ti proizvođač kaže "sad ga duvaj, nema više original delova za taj model".

Link to comment

Jel pito već neko šta bi koristili Č, a šta P? Menščini da bi četnici koristili ajfon. Mada, ovi air gestures na SGS4 dobro dođu kad su ruke masne od gibanice.

Link to comment
Da li je moguće da su ajfonsko-androidska ratovanja procurela i na ovo sveto mesto. evilsmile.gif
Izmiče ti nit? Gde sam to rekao da Android ne valja?
Link to comment

Opet o izgledu, meni i SII lepši od III. Ima i neki edition sa swarovski kristalima, to ću kupiti kad se ofarbam u plavo :)$T2eC16R,!)!E9s2fCG0GBQpuwf7q0g~~60_58.JPG

Edited by Valkyrie
Link to comment
pa nahvalio si funkcionalnost S3.ok, moze da pokrene jedan app koji ne radi na HTC.u, jos nesto?
nista vise. da li stvarno ocekujes da cu sada da nabrajam i da te ubedjujem. nemam nameru. tvoje misljenje je drugacije i potpuno si u pravu.
ako vec bljunem vise stotina jura za telefon, ne zelim da se zajebavam rutovanjem, guranjem custom romova, i ne znam ja cimeplatio sam da klatim, i to ocekujem od proizvodjaca da mi obezbedi, jednim klikom. i pride azurno, bez visemesecnog cekanja, narocito ako sam jednom kupio njihov top-of-the-line telefon. + ako cu vec da ga rutujem, ubijem sve sta je samsung napravio i stavim (npr) CM - sta je onda prednost S3 glede funkcionalnosti u odnosu na konkurenciju?
a mozda smartphone znaci da treba biti inteligentan da ga koristis. ko ce znati...te razmazene price tipa dao sam kintu hocu i besplatnu masazu i da me telefon sam nauci kako da ga koristim, eh, izgleda da je vreme da predjem na jabuku.
Link to comment
te razmazene price tipa dao sam kintu hocu i besplatnu masazu i da me telefon sam nauci kako da ga koristim, eh, izgleda da je vreme da predjem na jabuku.
Ne razumem šta je konkretno problem sa time?
Link to comment

EDIT.

Ne razumem šta je konkretno problem sa time?
Posebno ako se uzme da je njihov slogan "It Just Works". Malo je previše popustljivo prema takvoj kompaniji posle optuživati mušteriju da je gotovan. Ili je to tako (it just works), ili nije, u kom slučaju bi to bio false advertising + teško da bi se mogao opravdati vrtoglavi profit/jedinici proizvoda koji Apple ostvaruje. Ni u jednom ni u drugom slučaju mislim da nema osnova optuživati mušterije za bilo šta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...