Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

A šta su pravi korisnici?
Kontam da je mislio na korisnike koji kupe telefon i zapravo koriste dobar deo njegovih mogućnosti u odnosu na one koji kupe nešto zato što je najaskuplje, pa samim tim verovatno i najbolje i najlepše.
Link to comment

"pravi" korisnici su oni koji ne koriste "pametne" telefone samo za razgovor i sms-ovanje!Sent from my Sensation using Tapatalk 2

Link to comment

P jebem mu miša, valjda svako normalan to kupuje da bi radio mnogo više od telefoniranja i smsa. Za to mu posao radi o ona Nokia sa sijalicom.Sviđa mi se ovo skrolovanje pogledom i pauziranje videJa kad se skrene pogled, odlična fora. Jedino me i dalje izbezumljuje tendencija povećavanja telefona. Ja sam od onih što sve tiskaju u džepove pa mi je i ovaj 3GS preveliki, posebno leti kad nema jakne da pripomogne.

Link to comment
P jebem mu miša, valjda svako normalan to kupuje da bi radio mnogo više od telefoniranja i smsa. Za to mu posao radi o ona Nokia sa sijalicom.Sviđa mi se ovo skrolovanje pogledom i pauziranje videJa kad se skrene pogled, odlična fora. Jedino me i dalje izbezumljuje tendencija povećavanja telefona. Ja sam od onih što sve tiskaju u džepove pa mi je i ovaj 3GS preveliki, posebno leti kad nema jakne da pripomogne.
Ima tu puno novotarija. Pričanje preko prevodioca, Air Gesture tj upravljanje osnovnim funkcijama bez dodira ekrana, velika bezbednost podataka, prednja i zadnja kamera mogu raditi u isto vreme...
Link to comment

U, ovo sa prevodiocem zvuči dobro, u perspektivi (15-20 godina) može da bude valjano. Google translate je sve bolji i bolji, ali i dalje brlja žestoko čim malo komplikovaniju rečenicu ubaciš*. Upotrebnu vrednost tog aire gesture a posebno simultanog rada obe kamere ne vidim. Mislim da će S4 biti opako dobar za filmove i igrice.*In, this sounds good with the interpreter, in the future (15-20 years) may be valid. Google translate is getting better, but still a little eau de vie fiercely as complicated sentences plug in

Link to comment
U, ovo sa prevodiocem zvuči dobro, u perspektivi (15-20 godina) može da bude valjano. Google translate je sve bolji i bolji, ali i dalje brlja žestoko čim malo komplikovaniju rečenicu ubaciš*. Upotrebnu vrednost tog aire gesture a posebno simultanog rada obe kamere ne vidim. Mislim da će S4 biti opako dobar za filmove i igrice.*In, this sounds good with the interpreter, in the future (15-20 years) may be valid. Google translate is getting better, but still a little eau de vie fiercely as complicated sentences plug in
:lol:Šta znam, meni Air Gesture zvuči korisno, šmrljave ruke, voziš i sl. I securty navodno po standardima us army...
Link to comment
Pretpostavlajm da je taj security tu jer hoće da ulete u fajt za biznis korisnike.
Da, Biznis i Goverment. Tu su još uvek BB i Apple jedino prihvatljivi.
Link to comment

Tako je. Velika je tu lova, kada korporacije ili vladine institucije usvoje neke modele kao standard... A kako niko tu ne vadi novac iz svog džepa, bahati se.Šta znam, ja još uvek ljudima preporučujem BB kao poslovni telefon.

Link to comment
P jebem mu miša, valjda svako normalan to kupuje da bi radio mnogo više od telefoniranja i smsa. Za to mu posao radi o ona Nokia sa sijalicom.Sviđa mi se ovo skrolovanje pogledom i pauziranje videJa kad se skrene pogled, odlična fora. Jedino me i dalje izbezumljuje tendencija povećavanja telefona. Ja sam od onih što sve tiskaju u džepove pa mi je i ovaj 3GS preveliki, posebno leti kad nema jakne da pripomogne.
za ovo prvo nemas pojma koliko nisi u pravu. najveci deo ljudi koji kupuju smartove ne koristi vise od obicnih funkcija. ali zato izvade tel i stave na sto svaki put kada sednu u neko drustvo. u tim situacijama uvek pitam sta sve moze njihov tel. vrhunac je kada mi odusevljeno objasnjavaju da se slika na ekranu rotira ako zarotiraju telefon. spektakl.tendencija povecanja velicine fona i meni smeta, u kolima stavim u drzac jer ionako koristim kao kameru posto sam par puta imao nezgodne situacije, a peshaka u torbicu. nezgodno za dzep. btw. zna li neko provereno koji drzac za s3 za kola da kupim? ovo sto kupih su bacene pare jer puno trese prilikom voznje. nije do kola i rupa vec losa izrada.
Link to comment
Nista spektakularno, a spektakularno me i ne interesuje. U odnosu na HTC-ove koliko vidim po forumima ima bateriju koja duze traje, a vidim i da pravi bolje fotke.Multi Window Manager radi na S3, na HTC koliko vidim ne. Meni je ta aplikacija veoma bitna.
pa nahvalio si funkcionalnost S3.ok, moze da pokrene jedan app koji ne radi na HTC.u, jos nesto?
Root-ujes telefon i izbacis sve sto ti smeta.Upgrade mozes i sam da radis. Veoma je lako. Firmwareovi su svuda na netu, mozes da biras sta zelis i dokle zelis.
ako vec bljunem vise stotina jura za telefon, ne zelim da se zajebavam rutovanjem, guranjem custom romova, i ne znam ja cimeplatio sam da klatim, i to ocekujem od proizvodjaca da mi obezbedi, jednim klikom. i pride azurno, bez visemesecnog cekanja, narocito ako sam jednom kupio njihov top-of-the-line telefon. + ako cu vec da ga rutujem, ubijem sve sta je samsung napravio i stavim (npr) CM - sta je onda prednost S3 glede funkcionalnosti u odnosu na konkurenciju?
S3 je bio stvar proslosti par meseci po izlasku kada su se pojavili novi/slicni/bolji modeli, <cut>S2 je takodje odlican telefon i to sto je mladji brat S3 ne cini ga nikako losijim ili manje vrednim. I bice tako jos duze vremena koliko mogu da procenim. Ako ti treba pouzdan telefon bez bloatware-a gde je sve podeseno i radi savrseno, ali ima malo gay/ljubicaste slike, kupi jabuku. Puna je vitamina i dobra za zdravlje.Tokom proteklih godina sam pored ostalog i zbog prirode posla kojim se bavim dosta razgovrao sa ljudima koji imaju jabuku i pitao kako i za sta ga sve koriste. Mali broj su zaista bili pravi korisnici, veci deo su fenseri, ali je mali broj fensera to i priznao. Mislim da je ista stvar i kod Sljamsungovaca.
#1 sto se tice zastarelosti s3 - mislio sam na samsung podrsku za telefone koji su za generaciju stariji od najnovijih. vrlo brzo se topi i nestaje. znam to kao vlasnik SGS2#2 zadviljujuce je da cim neko uskritikuje android odmah dobije etiketu "kupi si ajfon, fenseru".
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...