Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

moraš da imaš flash instaliran, i browser koji podržava flash. Ako imaš 4.0 ili veći biće problem, pošto fabrički ne podržavaju više flash pa moraš malo da se snalaziš

Link to comment

Ako vam telefon ne podržava flash mogu da se gledaju strimovi pomoću skyfire browsera koji praktično sažvaće strim pa ga servira u prihvatljivom obliku (ala sam ga objasnio).

Link to comment

Potrebna mi je aplikacija kojom bi mogao da pamtim GPS lokacije na kojima sam. Dakle, npr. ja se nalazim u centru Crne Gore, na Terazijama, kod cesme, i hocu to da zapamtim.Ove neke aplikacije koje sam koristio, sa gugl mapama, mi pokazu na mapi gdje sam, ali meni treba da vidim koje su koordinate...

Link to comment

Najbolja koju sam ja koristio je "gps logger".Možeš da snimiš jednu tačku gde se nalaziš, a možeš i da pratis svoje kretanjeMeđutim ima u samom htc sense-u nešto što se zove "footprint"Tu možeš da čim napraviš sliku fontane da ti kaže kordinate te fontane.U ostalom na google play-u traži "gps logger" i vidi šta ti najviše odgovara od odgovora.Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
brzina, prikaz, gomila pluginova, podešavanja, stabilnost
probaocan't say that i'm impressed...meni radi sporije od opere,i bitnije: zum na tekst (doubletap) ostane i dalje presitan, a onda nece da update.uje srinu teksta kad dodatno zumiram
Link to comment

Pogledaj poruke u kometarima na molbilnisvet.com. Bilo je par ljudi kojima je pukao display i mislim da je kod nas oko 20000 din. ako se dobro secam. Obzirom da je MHL kabal u Shljamsung shopu 3500 din. zelim ti puno srece, finansijske, putne i tako....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...