Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Je l` imao neko iskustva sa rootovanje Wildfire-a S koji je S-onJurim se po svakakvim forumima, nasao sam sve i svasta, ali nista sto se tice prebacivanja iz S-on u S-offZapravo, moze.. pomocu neke stvarcice zvane xtc clip koja izgleda kosta oko 80$ koje ja nemam :)Ima li drugog nacina?

Link to comment

dopao mi je saka SGS2 na nekoliko nedelja/meseci (nisam jos siguran kolko dugo :) )vidim da za razliku od mog pouzdanog droida2 nema widget za google kalendar (naj uber esencijalnija stvar na smartfonu)imate nesto da preporucite od app.ova koji to nude?

Link to comment
Je l` imao neko iskustva sa rootovanje Wildfire-a S koji je S-onJurim se po svakakvim forumima, nasao sam sve i svasta, ali nista sto se tice prebacivanja iz S-on u S-offZapravo, moze.. pomocu neke stvarcice zvane xtc clip koja izgleda kosta oko 80$ koje ja nemam :)Ima li drugog nacina?
Ja sam koristio neki "revolutionary" za taj S-on.Pronasao sam je na xda-develepores forumudoduše to sam koristio na htc desire ne na wildfire-u
Link to comment
Ja sam koristio neki "revolutionary" za taj S-on.Pronasao sam je na xda-develepores forumudoduše to sam koristio na htc desire ne na wildfire-u
Evo sad gledam taj program. Ali izgleda da je za 1.01.0001 HBOOT verzije. Koja je tvoja? Ja sam na onoj 1.08.0000 :( Frka je velika, ponestaje mi interne memorije. Pomagajte :(Sad cu proci po gradu, da vidim radi li neki servis to prebacivanje S-on u S-off
Link to comment

Juce sam se nakon sto mi je posle 3,5 godine otkazao omiljeni Blackberry Bold, odlucio prikloniti Android carstvu i pazario Google Nexus Galaxy. Prvi utsci su sasvim ok, najvise me brine sto cu u narednom periodu morati uloziti dosta vremena na upoznavanje sa platformom. Steta sto se ne dobije neki bolji prirucnik uz spravicu ili sto nema barem intergrisan help system. Ovako i za najprostije stvari tipa copy/paste moram guglati...

Edited by bags
Link to comment

Danas sam krenuo ortaku da šaljem poruku, i naišao na trip.Iako je menjao broj (063/064), njegov stari broj (uredno promenjen ranije) je i dalje negde sačuvan u memoriji i izlazi kao prvi izbor kad kucam njegovo ime :unsure:Tražio sam po imeniku, tražio u porukama i nikako ne kapiram što koji q izlazi taj stari broj?Pokušao sam da nađem podešavanje za SIM memoriju brojeva, međutim bez uspeha.

Link to comment
Danas sam krenuo ortaku da šaljem poruku, i naišao na trip.Iako je menjao broj (063/064), njegov stari broj (uredno promenjen ranije) je i dalje negde sačuvan u memoriji i izlazi kao prvi izbor kad kucam njegovo ime :unsure:Tražio sam po imeniku, tražio u porukama i nikako ne kapiram što koji q izlazi taj stari broj?Pokušao sam da nađem podešavanje za SIM memoriju brojeva, međutim bez uspeha.
Možda je taj broj snimljen u google kontakte? Pogledaj tamo.
Link to comment

EotB : ne, ne koristim default, i stari broj je zamenjen novim.CopKilla: pogledah, nemam ga u Gmail kontaktima.Doduše, mislio sam da je android broj sa njegovog FB profila, ali, on nije ostavio broj moba na FB. :huh:

Link to comment
EotB : ne, ne koristim default, i stari broj je zamenjen novim.CopKilla: pogledah, nemam ga u Gmail kontaktima.Doduše, mislio sam da je android broj sa njegovog FB profila, ali, on nije ostavio broj moba na FB. :huh:
Skype?
Link to comment

Hmm, ne koristim skype, ali, možda je on ostavio svoj broj na Gmailu, pa se nekako povezao...Ili postoji neki temp storage kod androida... Moraću ovo da isčačkam na googlu...

Link to comment

Stalno mi se u pozadini pale aplikacije koje ne koristim tipa News, Stock, Gmail, Youtube, itd i kada ih ugasim preko Advance Task Killer-a bukvalno se za pola sata opet vrate. Ima li neki nacin da ih drzim ugasene sve dok ih sam ne startujem?

Link to comment

Iskljucise mi S-ON i rootovase mi Wildfire S :)Pobrisao sam neke sistemske aplikacije, itd, a malopre mi je stiglo obavestenje, da je izasao nov software za ovo moje cudo, pa se pitam, smem li da ga downloadujem i da koristim te oficijalne update-ove sada kada je rootovan, ili trebam iste da nalazim po netu?Da mi se ne zezne nesto u sistemu, ili sta ja znam (ne razumem se bas preterano)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...