Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

1 minute ago, Engineer said:

Realno Samsung. Đubre neopevano, al najbolji odnos cena/kvalitet (plus podrška).

 

Samsung najbolji odnos cena kvalitet? Pa oni su poznati po tome što deru.

 

Doduše, i po najkompletnijim uređajima ali odnos cena kvalite nije baš nešto gde briljiraju jer su im cene uglavnom jake. 

  • -1 1
Link to comment

Meni Pixel 4a sasvim dobro radi posao, upravo počinjem potragu za novim Pixel-om.

Problem mi je što teško sebi opravdavam cijenu ovog 9 Pro, ali kada pogledam osmice njima opet nisu cijene dovoljno pale da bih tu kupovinu opravdao.

 

Samsung sam imao davno, prije Motorola, i mnogo me nervirao bloat na tom telefonu i tada sam rekao da hoću da se držim "čistog" Androida koliko god je to moguće. I svi kažu da su se mnogi popravili, ali ne mogu da im se vratim.

Link to comment
2 minutes ago, red star forever said:

Meni Pixel 4a sasvim dobro radi posao, upravo počinjem potragu za novim Pixel-om.

Problem mi je što teško sebi opravdavam cijenu ovog 9 Pro, ali kada pogledam osmice njima opet nisu cijene dovoljno pale da bih tu kupovinu opravdao.

 

7 pro sjajno radi, imam ga već godinu dana. 

  • +1 1
Link to comment

Koristim paralelno Samsung sa OneUI (privatni) i Xiaomi sa HyperOs(službeni).  Ne može da porede ta dva OS-a, Sasmung je baš u svemu bolji.

 

Ne bih nikada kupio Xioami telefon, bez obzira na hardware koji poseduje.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Samsung najbolji odnos cena kvalitet? Pa oni su poznati po tome što deru.

 

Doduše, i po najkompletnijim uređajima ali odnos cena kvalite nije baš nešto gde briljiraju jer su im cene uglavnom jake. 

Pogledaj A15 i A35, telefoni za 150-250€, imaju 4 godine ažuriranja, solidan SoC, slot za sd kartu, jeftiniji ima 3,5mm jack, skuplji GG victus, šta čoveku više treba? I dalje iznad A55 je odličan za svoju cenu. Ne znam kako je sa telefonima od €800+ , ne znam ni čemu služe. Ali i tu Samsung sa Dexom nudi više od većine drugih

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...