Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Uh, meni Google Maps na iPhoneu 4 odavno krešira (ili zaostaje jedno pola minuta za ekčual pozicijom na kojoj se nalazim... po sistemu, "trebalo je da uzmeš izlaz E2 nekih 800 metara ranije....") A većina apps koje hoću da skinem ni ne može da se instalira na četvorci, treba noviji iOS (na primer Uber Driver :D  ) Mislim, meni je smartfon uglavnom sredstvo za rad.

Edited by Indy
Link to comment

Pitao sam tamo na temi telefoni jel ima neko LG G6, ali se niko nije javio. Koliko videh, zbog slabe prodaje drasticno snizena cena. Jeftiniji i od OnePlus 5 i od naravno Samsunga. Video sam ga za malo vise od 400e. Uglavnom, iako mi treba nov telefon, videcu da li ce Google u skorije vreme da izbaci novi Pixel, pa da probam da nadjem stari za manje pare. I ja sam pri stavu da je tesko opravdati cenu najboljih telefona. Kupio sam caletu Moto G5+ i zapravo mislim da mi u praksi ne treba mnogo vise od toga.

Link to comment

Pitao sam tamo na temi telefoni jel ima neko LG G6, ali se niko nije javio. Koliko videh, zbog slabe prodaje drasticno snizena cena. Jeftiniji i od OnePlus 5 i od naravno Samsunga. Video sam ga za malo vise od 400e. Uglavnom, iako mi treba nov telefon, videcu da li ce Google u skorije vreme da izbaci novi Pixel, pa da probam da nadjem stari za manje pare. I ja sam pri stavu da je tesko opravdati cenu najboljih telefona. Kupio sam caletu Moto G5+ i zapravo mislim da mi u praksi ne treba mnogo vise od toga.

 

moto g5 je do jaja

Link to comment

Imam G3, sestra V10, drugar V20, sa svima ista priča, posle par meseci počnu lagovati i trokirati, tipa u aplikaciji si pritisneš home dugme i ne reaguje recimo 5 sekundi i onda tek izađe, pa onda probaš prvo sa običnim resetom, pa ajd kao malo pomogne, a onda odradiš i factory reset i u krug... gledam i ja šta da uzmem sad, LG i Samsung su mi blacklistovani, nisam neki ljubitelj Apple-a, raspitujem se o iskustvima drugih ljudi, svako svoga konja hvali, ma radi ko zmaj, onda se desi trokiranje na ovom mom nesrećnom telefonu, vidiš ovo mi smeta, a dobro to je normalno i meni se to desi tu i tamo, češće tu nego tamo, kapiram ljudi sami sebi ne žele da priznaju da to tako ne treba da bude, da opravdaju izbor ili investiciju, naletim i na neki youtube long term review koji pominje i takve stvari, ali većina ih prećutkuje... u suštini, bitno mi je da ima dobru kameru, razmišljam u tom ~400 evra rangu, Huawei P10, Honor 9 i pomalo X performance (gotivim Sony-jev dizajn iako znam da nije svačija šolja čaja, u suštini XZ1 mi se jako sviđa, ali ne mogu da opravdam da dam toliko para za telefon, kao što pomenuh i ranije). 

Link to comment

Kod Motorole mi se ne sviđa to zakrivljenje na gornjoj i donjoj ivici telefona, ne znam zašto mi se ne sviđa, sitnica je svakako, nije da sam posvetio vreme razmišljajući o tome, ali prosto kada pogledam telefon, ne znam, čini mi njihov dizajn odbojnim

 

edit: ustvari kad razmislim, to vuče na dizajn ranijih Galaxy-ja, pa moguće da se u tome krije averzija ka tim lukovima na vrhu i dnu, ma koliko suptilni bili

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Ne brinem, imam zaštitu... Jedino što će me smoriti proces (premda, dosad nisam morao da idem na ebay/paypal buyer protection, prodavci bofl robe su dosad uvek sami vratili pare - da bi zaštitili rejting.) Držim fige da je u pitanju geniuine samsung, a ako je čardžer i ostalo prazna plastika* - nebitno (imam već.)

 

*

 

udausb3includes.jpg

Jednom prilikom sam iz Kine dobio kit za univerzalno povezivanje hard drajva - ispravljač za struju u kompletu je bio potpuno prazna crna plastična kutija! :D  Čuo sam za nekvalitetne kineske ispravljače i ranije, ali ovi su sami sebe nadmašili, čisti zen budizam.

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...