Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

E to sam bas htela da pitam, da li je Lenovo okej za telefon i da li osnovci to koriste ili mora Samsung? Moram i na peer pressure da mislim. :D

Samsunzi u tom cenovnom rangu su golo govno...

Link to comment

Nema gornja klasa za dete. Rano je, ti skupi telefoni, prema mom shvatanju vaspitavanja, mogu samo kad sam zaradis ili skupljas pare od dzeparca sto godina.

 

Moj prvi telefoncic je bio muceni Ericsson t20 i to sam imala 17 godina kad su mi ga kupili. Mislim da mu je sasvim okej ovaj Huavej, posto je jos uvek osnovac.

Link to comment

Nema gornja klasa za dete. Rano je, ti skupi telefoni, prema mom shvatanju vaspitavanja, mogu samo kad sam zaradis ili skupljas pare od dzeparca sto godina.

 

Moj prvi telefoncic je bio muceni Ericsson t20 i to sam imala 17 godina kad su mi ga kupili. Mislim da mu je sasvim okej ovaj Huavej, posto je jos uvek osnovac.

Tanak je dosta, prvi ozbiljan pad i gotov je, mislim da nije za decu.

Link to comment

je l` probao neko da gleda stream preko androida 4.4.4.?

na 4.2.2. mi radi, ali jos uvek nisam uspeo da pokrenem na 4.4.4. verziji

instalirao sam flash.apk koju sam i ranije koristio za stariju verziju androida a koju predlazu i kazu da radi na verzijama od 4.2 pa na vise

ubacio sam custom rom 4.4.4. na samsung galaxy s2+ (posto fabricki necemo dobiti) i telefon radi kao sasav.. brz odziv, sve pici kao besno.. skroz kao da nov fon imam, ali dzaba sve ako mi ne bude radio stream -.-
vraticu se na stariju, sporiju verziju u tom slucaju

Link to comment

Ako možeš još malo da proširiš budžet, Motorola je odlična u tom cenovnom rangu. Moj Moto G je koštao 155 i za te pare nema bolje.

Samo ne znam jesi li ovde ili preko, mislim da ga ovde i dalje nema zvanično u prodaji već mora preko preprodavaca.

edit: imaš i Moto E, on je još jeftiniji

Edited by mraki
Link to comment

je l` probao neko da gleda stream preko androida 4.4.4.?

 

na 4.2.2. mi radi, ali jos uvek nisam uspeo da pokrenem na 4.4.4. verziji

 

instalirao sam flash.apk koju sam i ranije koristio za stariju verziju androida a koju predlazu i kazu da radi na verzijama od 4.2 pa na vise

 

ubacio sam custom rom 4.4.4. na samsung galaxy s2+ (posto fabricki necemo dobiti) i telefon radi kao sasav.. brz odziv, sve pici kao besno.. skroz kao da nov fon imam, ali dzaba sve ako mi ne bude radio stream -.-

vraticu se na stariju, sporiju verziju u tom slucaju

Probaj sa Dolphinom
Link to comment

Probaj sa Dolphinom

Probao. Izgleda da su me zezali oglasi koji iskacu.. instalirao sam ad block app, sto je malo pomoglo

 

E sad, sa Dolphinom mi jos ne radi stream. Stavio sam u opcijama da flash bude stalno aktivan i kada odem na stream, izadje mi ono "tapni da aktiviras flash" i nista se ne desi.. kada probam preko Firefoxa, pokrene mi se stream, ali nisam zadovoljan kako radi.. mada sam mozda naisao na los stream

 

takodje, neki rade a neki ne.. ne znam zasto

 

pokusacu veceras na nbaliveonline, tu su mi svi streamovi radili bez problema na verziji 4.2.2.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...