Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

covek odavno nije klinac. ima iza sebe SF rezultate. bas bi i trebao da nosi prigodnu marku. nije kosarkas iz geta, nema 25 godina... Krokodil je taman za gospodina. mozda bi mogao da vidi da li Barberis ili neka italijanska porodicna manufaktura iz XVII veka mogu da mu sasiju odgovarajuce gace i majice i da odseta u pemziju kao gospodin, a ne momak iz kraja. kokodrilo je skroz ok.

  • +1 3
Link to comment
10 hours ago, Serena said:

Ovo samo govori koliko se Stefanu ne namece volja roditelja. Dete obozava Nadala i hoce da ima opremu kao on :)

jel stvarno klinja navija za nadala ili je to neka fora?

ako je istina, to je toliko kul da bi ja to cesto rabio u novakovom PRu. naravno izbruseno i upakovano kako vec treba u tom zanatu.

Link to comment
3 minutes ago, foto said:

jel stvarno klinja navija za nadala ili je to neka fora?

ako je istina, to je toliko kul da bi ja to cesto rabio u novakovom PRu. naravno izbruseno i upakovano kako vec treba u tom zanatu.

Sam Novak je govorio da su pratili tenis u vreme AO ove godine, da je Jelena navijala za Medu, a Stefan za Nadala. Kasnije tokom proleća, opet prema Novakovim izjavama, Alcaraz je bio Stefanov omiljeni igrač.

  • Wub 1
Link to comment
Quote

"Pitao me je pre nekoliko dana kada je sledeći turnir na kojem ćemo igrati Rafa i ja. Rekao sam 'nadam se uskoro' i pitao ga zašto je to bitno. On je otkrio da bi zaista želeo da ima fotografiju sa Rafaelom Nadalom", ispričao je Novak Đoković.

Bio je intevju posle AO za BBC i tad je rekao ovo za Stefana. 

https://mondo.me/Sport/Ostali-sportovi/a1037376/stefan-djokovic-navija-za-nadala.html

Nisam znala da sad navijaza Alkaraza :lolol: 

Edited by Serena
  • Wub 1
Link to comment
3 hours ago, Max Morlock said:

Ja sam voleo one Sergio Tacchini kombinacije.

https://tennis-buzz.com/2012-australian-open-sergio-tacchinis-kit-for-novak-djokovic/
... 
 

Ja sam skroz zaboravila tu lepu belu majicu koja je jos imala i srce, sa unutra zastavom i orlicem :wub:

Spoiler

R7wGJ6V.jpg

Ne znam zasto ali kad pomislim na ST prvo mi padnu na pamet zmajevi :huh:

Spoiler

LPfEIZZ.jpg

Jos ova crna bila sjajna kao kesa za smece 😬

A bila i zuta s krilima 😇

oQsT1Pv.jpg

Posle toga se setim kombinacije zvane "maticar" sa zastavom preko ramena :lolol: 

Spoiler

I tuznog finala Rima 2012.💔

FT8yMFi.jpg

 

Bila i crna varijanta

nkfUGPG.jpg

Te 2012. je potpisao sa Uniqlo. 

 

Edited by Serena
Link to comment

jedno je sigurno, nikad nije niti ce nosti roze :rozle:

 

kao sto je sigurno da ce ovo biti 12. vezana sezona sa min. 80% pobeda na touru (sad i da izgubi predstojeca dva meca)

 

polako padaju i Konorsovi age records

 

a to sto na kraju upade medju osam, i usput bi odzeparen za 10.000 bodova, je tek prica za sebe

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, TS-CS said:

jedno je sigurno, nikad nije niti ce nosti roze :rozle:

Ni ciklama :D 

Nemoj da ga ureknemo pa se u Australiji pojavi u Pepa prase kombinaciji :lolol: 

1 hour ago, TS-CS said:

a to sto na kraju upade medju osam, i usput bi odzeparen za 10.000 bodova, je tek prica za sebe

Plivao je covek vezanih ruku kroz baru punu krokodila i ipak stigao osmi :ziga:

Brinuo se svet za mentalno zdravlje Osake i mnogih drugih, a u istovreme se svesrdno trudili da Novakovo narusi sto vise. 

 

hZJWl7o.jpg

Evo i stejtmenta na koji je Rafa sa odusevljenjem uskliknuo :lolol:

 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment



...
Brinuo se svet za mentalno zdravlje Osake i mnogih drugih, a u istovreme se svesrdno trudili da Novakovo narusi sto vise. 
... 


E, podseti me sad... Šta na kraju beše sa Osakom?

U jednom trenutku je sve radila osim što nije igrala tenis, kakva je njena priča sada?

Sent

Link to comment
22 minutes ago, Max Morlock said:

 

 


E, podseti me sad... Šta na kraju beše sa Osakom?

U jednom trenutku je sve radila osim što nije igrala tenis, kakva je njena priča sada?

Sent
 

 


vodi na listi najplacenijih sportistkinja 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...