Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 hour ago, Tsai said:

Pa imao je 2021 (2011, 2016)

Nerealno je ocekivati da ce ponoviti tako nesto s 36 godina, ali hajde da vidimo

 

Isto realno teško, i on bi se prvi zadovoljio sa 50, 60% trofeja kao u tim godinama.. A i nabrijan je do koske posle svih pauza i zabrana koje je imao. 

 

Videćemo, sa njim je uvek zanimljivo, nikad ne znaš šta te čeka... :D 

Link to comment

Broj zemalja u kojima su osvajali trofeje:

 

19 Novak

19 Fedex

18 nadal

 

ATP opcije za novakovo pokoravanje 20. drzave:

 

 - nemacka, meksiko, brazil (500)

 - belgija, svedska, hrvatska, bugarska, maroko, indija, koreja, cile, argentina (250)

 

 

Rafa nema: bec, bazel, beneluks.. dvorane uglavnom.  od sljakastih estoril i marakes

  • Hvala 1
Link to comment

Ja navijam za jednu travnatu nemacku titulu, za sljakasti umag, obzirom da u indiji ima puno fanova red di bio da ih obraduje bar jednim dolaskom, a u maroko da skokne i da si sam u nekoj oazi nabere organskih urmi :D

Link to comment

Nego izgleda da ce opet biti problema u Ozilendu, neka ministarka? ili sta vec se nesto iskenjala kao zasto bi se njemu ukinula zabrana, jer je teniser sa milionima dolara bla bla :isuse:

Nepostovanje vakcinisanih gradjanja Australije bla bla 

 

Pakao

Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

 

Osim Alkaraza bukvalno ne postoji realna pretnja od koje treba da strahuje. Ima ko može da ga dobije i dešavaće se, ali isto tako i on može da delje sve redom.

Meni je Medvedev itekako ozbiljna pretnja.
A Alkaraz prvo mora da pokaže konstantnost. Baš me interesuje kako će to da izgleda kod njega sledeće godine.

 

@Tsai Znam da je ozbiljan poduhvat da prestigne Federera po broju titula. Ali ako ostane fokusiran, rekao je da planira da igra do 40ete, povrede da ga zaobiđu mislim da ima realne šanse.

Link to comment
18 minutes ago, salerokada said:

Meni je Medvedev itekako ozbiljna pretnja.

 

Jeste, naravno ali je i on imao period totalne apatije. Ovaj mali je uporan kao mazga, brz, napaljen i više nego stabilan mentalno za svoje godine. 

Edited by Mil@n
Link to comment

U Australiji se pali masina i stvara slika da ga tamo niko nece i da mu je najbolje da ni ne dolazi.

Ne verujem da je bas tako, problem je sto su mrzitelji najglasniji. Nije pomoglo ni icesce na LC ni to sto ga Fed zapratio na instagramu :lolol: 

Ja ne verujem da ce mu ukinuti zabranu jer razlog zbog koga je izrecena jos uvek postoji. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...