Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

8 minutes ago, red star forever said:

U jbt, što ljudi baš imaju problema da prihvate pozitivnu vijest o Novaku.

 

Možda da prenesete vijest na onaj južni topik pa razvlačite kako zli Novak neopravdano i ničim izazvan koči razvoj industrije video igrica.

Klasika, sve je crno ili belo a posle je neko ispao iz zupcanika modernog zivota. Koju god temu da otvoris, naidjes na 90% neartikulisanog skakanja po dogadjajima ili licnostima. Postoje jbg i edukativne video igre i trista razllicitih kuraca u vezi toga, cinjenica je da gro klinaca konzumira pucacinu i jurnjavu, pa je sad to super za odgoj dece.

Edited by Lancia
Link to comment
9 minutes ago, Lancia said:

Nemam vremena da tupim ovu temu a nije joj ovde ni mesto, imao sam direktnih iskustva spram decurlije i onih malo starijih, kad su video igre u pitanju. Svo sto je u stanju da izazove ozbiljne bolesti zavisnosti, bi moralo da bude pod budnim okom roditelja i strucnjaka po tom pitanju. Jednostvno, ne znas sta pricas, koliko god ja sad nepristojno zvucao.

A znas da je ne znam sta pricam... kako? Sto ljudi ovde vole da bacaju drugima licna iskustva u oci, boze dragi.

 

Pod budnim okom roditelja? Da, naravno, kao i sve sto se desava u zivotu deteta. Strucnjaka? Da, ako roditelji ispuste loptu.

 

Ovde se prica o Novaku i njegovom odnosu sa video igrama. Kakav je on, mozemo samo da nagadjamo, a sa onim sto znamo (da nece da saradjuje sa video kompanijama jer su zlo), rekao bih da misli da igre pravi sotona licno i da ce svet propasti zbog toga, pa zato i moj stav polazi odatle.

Link to comment

Pa svako ko igra Paradox igre bolje razumije današnju situaciju u svijetu od svih gostiju Balkan Info, Srbin info i Slavija Info zajedno. Ja bih majstorima Hearts of Iron davao master sa FPN na keca.

  • +1 1
Link to comment
Quote

 

Novak Đoković je od momenta deportacije iz Australije stalno u žiži javnosti, naročito zbog toga što na brojnim turnirima nema pravo igranja. Sada su osvanule nove vesti koji i nisu dobre po njega.

Naime, njegov glavni sponzor "Lakost", čiju opremu nosi na svakom meču na grudima, razmišlja o prekidu saradnje!

Godinama je Lakost u vlasništvu grupacije Maus Freres koja se nalazi u Ženevi. Lakost predstavlja tenis, a osnovana je 1933. godine od strane bivšeg Francuskog tenisera Lakoste. Od 2017. godine rival Rodžera Federera Novak Đoković je ambasador ovog kultnog brenda, a sada on ima ugovor do 2025. godine vredan 9.000.000 dolara godišnje - navodi se i dodaje:

- Partnerstvo sa Đokovićem nije donelo ništa dobro u skorije vreme. Bivši svetski broj 1 je ređao negativne naslove zbog odbijanja da se vakciniše i imigracionog statusa u Australiji. Za sada bi Maus Freres verovatno volela da se osloni na neko novo lice u reklamama - preneo je "B92".

 
Link to comment

Pa i ne reklamira ih previše sramoteći se u javnosti sa glupim stavovima i pre svega neigrajući. Zaboravili bi oni sve posle par titula, ali kada ne da ih ne osvaja nego ni ne igra turnire, sasvim je očekivano da ga kaširaju, to je biznis, jednostavno.

  • +1 2
Link to comment

Lacoste je marginalna kompanija u svetu sporta, no big deal.

ja bih pre rekao da su se oni usrali od event bonusa koje bi morali da isplate Novaku uskoro, pa su elegantno iskoristili celu AUS situaciju da izadju na mala vrsta.

Link to comment
15 minutes ago, Profesionalac said:

Meni žao, jer mislim da je imao vrhunski dizajniranu opremu sa njihove strane.


+1

 

Najlepsa oduvek za svakog.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment
50 minutes ago, Djuro said:

Lacoste je marginalna kompanija u svetu sporta, no big deal.

ja bih pre rekao da su se oni usrali od event bonusa koje bi morali da isplate Novaku uskoro, pa su elegantno iskoristili celu AUS situaciju da izadju na mala vrsta.

Poenta je što su glavni sponzori počeli da ga napuštaju zbog njegovih stavova i neigranja, a to nikako nije dobro.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...