Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

na kraju ce svi morati da priznaju da je nolo razotkrio vakcinalno ludilo koje je zahvatilo planetu, i koje je potrlo svu logiku. sto mu ipak ne garantuje da ce uci bilo gde da igra tenis.

vec mi nedostaju postovi "samo je trebalo da se vakcinise". to je ipak lakse nego da svi ne odu u kurac.

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment
Quote

MELBOURNE, Jan 19 (Reuters) - Alexander Zverev believes there are probably more players at the Australian Open who have COVID-19 but they are not being tested, the third seed said on Wednesday.
Frenchman Ugo Humbert said earlier on Wednesday that he had tested positive for the coronavirus, a day after his first round defeat by compatriot Richard Gasquet, forcing him to isolate for a week in Australia.
Players must be fully vaccinated to compete at the Australian Open, a rule that forced the government to deport world number one Novak Djokovic due to his unvaccinated status. read more

"We are allowed to go outside to eat, allowed to do whatever we want, so I think it's natural that more people get COVID," Zverev told reporters after dispatching Australia's John Millman in straight sets in the second round. read more


"I think quite a few players had it when they arrived. Quite a few players I think have it now. We're not getting tested, so I think if we would get tested there would be probably more positives than there are now, in a way."

 

Lepo je videti toliku zabrinutost za zdravlje :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

na kraju ce svi morati da priznaju da je nolo razotkrio vakcinalno ludilo koje je zahvatilo planetu, i koje je potrlo svu logiku. sto mu ipak ne garantuje da ce uci bilo gde da igra tenis.

vec mi nedostaju postovi "samo je trebalo da se vakcinise". to je ipak lakse nego da svi ne odu u kurac.

 

vakcinalno ludilo mi malo zvuci sumanuto. al dobro, bar zasigurno znamo da nije zavera zapada protiv istoka jer su pustili pozitivnog brata rusa, ikonopisca :fantom:

bice da su samo idioti

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Time Crisis said:

 

Lepo je videti toliku zabrinutost za zdravlje :fantom:

Jbg, sto rece Harper, tacno da posle tri primljene vakcine, postanes antivakser.

  • +1 4
Link to comment
Just now, Tsai said:

 

vakcinalno ludilo mi malo zvuci sumanuto. al dobro, bar zasigurno znamo da nije zavera zapada protiv istoka jer su pustili pozitivnog brata rusa, ikonopisca :fantom:

bice da su samo idioti

 

drogirana javnost nije ni cula za rubljova, trebalo im je prineti zrtvu od formata.

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Tsai said:

umesto samo da su napravili babl ko prosle godine, realno :isuse::lolol:

 

humbert pozitivan, gaske predao mec boticu von led zeppelinu koji ce vrv da preda medi koji ce onda dalje da preda ...

 

Zajeb'o ih omikron. Kad su pravili mehanizam za odigravanje turnira Australija je bila u odlicnoj situaciji sa epidemijom, kad se situacija s epidemijom promenila vise nisu imali vremena da reaguju. Da su pokusali da sabiju igrace u babl posle svega imali bi pobunu.

Link to comment
8 minutes ago, Tsai said:

 

vakcinalno ludilo mi malo zvuci sumanuto. al dobro, bar zasigurno znamo da nije zavera zapada protiv istoka jer su pustili pozitivnog brata rusa, ikonopisca :fantom:

bice da su samo idioti

 

Ma, ovo samo pokazuje ono sto svi znamo od pocetka ali neki nece da priznaju, da je Novakov slucaj plod kalkulacija s politickim rejtingom i da nema nikakve veze ni sa koronom, ni sa vakcinacijom, ni sa postovanjem pravila.

Link to comment
22 minutes ago, Nikodije said:

na kraju ce svi morati da priznaju da je nolo razotkrio vakcinalno ludilo koje je zahvatilo planetu, i koje je potrlo svu logiku. sto mu ipak ne garantuje da ce uci bilo gde da igra tenis.

vec mi nedostaju postovi "samo je trebalo da se vakcinise". to je ipak lakse nego da svi ne odu u kurac.

bukv predvodnik slobodnog sveta, kao recimo neo ili isus hristus

  • Haha 8
Link to comment
10 minutes ago, Lancia said:

Jbg, sto rece Harper, tacno da posle tri primljene vakcine, postanes antivakser.

 

Nisam to rekao ali hajde sad.:D 

 

S vakcinom se samo trebalo odnositi razumno i u skladu s onim sto nam ozbiljni lekari porucuju kroz sumu pseudomedicinskih misljenja o vakcinaciji. Ne daje nikakve apsolutne garancije ali pomaze da budes s prave strane statistike u svim za zdravlje relevantnim kategorijama. Nikada nije smelo da se dozvoli da razni politicari proglase vakcinu za maltene fontanu vecnog zivota, jos manje da ljudi ozbiljno poveruju u to. Naravno da su oni koji su vakcinu doziveli kao carobni lek sada razocarani ali za to ne postoji nijedan razlog. Naprotiv, ono sto je sa stanovista nauke uradjeno u postupku razvoja vakcine protiv Covid-a je jedan od retkih dokaza u poslednje vreme da je covecanstvo jos uvek ponegde sposobno da iz sebe izvuce monumentalne akcije. To je sa stanovista nauke, cim je vakcina izasla iz magacina i postala prepustena politicarima, administracijama i medijima stvari su otisle juzno.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Nisam to rekao ali hajde sad.:D 

 

S vakcinom se samo trebalo odnositi razumno i u skladu s onim sto nam ozbiljni lekari porucuju kroz sumu pseudomedicinskih misljenja o vakcinaciji. Ne daje nikakve apsolutne garancije ali pomaze da budes s prave strane statistike u svim za zdravlje relevantnim kategorijama. Nikada nije smelo da se dozvoli da razni politicari proglase vakcinu za maltene fontanu vecnog zivota, jos manje da ljudi ozbiljno poveruju u to. Naravno da su oni koji su vakcinu doziveli kao carobni lek sada razocarani ali za to ne postoji nijedan razlog. Naprotiv, ono sto je sa stanovista nauke uradjeno u postupku razvoja vakcine protiv Covid-a je jedan od retkih dokaza u poslednje vreme da je covecanstvo jos uvek ponegde sposobno da iz sebe izvuce monumentalne akcije. To je sa stanovista nauke, cim je vakcina izasla iz magacina i postala prepustena politicarima, administracijama i medijima stvari su otisle juzno.

Wtf, kome vise verujes, sebi ili meni :mad:

 

 

Izvinjavam se, bio sam ubedjen, onda je neko drugi u pitanju, mozda cak i ja.

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

ako je neko to rekao, svakako je bilo u sali. ako ce neko nakon ovoga da postane antivakser ludji je i od nola i od australije.

 

molim te da ne potcenjujes promisljanje australijskog ministra za imigraciju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...