Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, mlatko said:

Ubaldo Scanagatta, iako je obično polemičan ovde je zauzvrat umerenih stavova ali ne brani Đokovića ni AO. Brani sudije jer "živimo u komplikovanim vremenima..." Nole je kaže posle peha na USO20 imao i taj da pošalje onaj "izuzetan osmeh" sa aerodroma na Instagram i "isprovocira"
 

Ubaldo je uvijek na Novakovoj strani. Ovo vidim kao poruku od Gaudencija prenijetu preko Ubalda.

Link to comment

Inace termin Monnezza je rimski dijalektalni izraz za djubre ali se cesto koristi u verbalnoj verziji sirom italije kada se upotrebljava u sarkasticnom tonu. U ovom tekstu je ubacen iskljucivo zbog rime i suste suprotnosti sa Bellezzom (lepotom)

  • +1 3
Link to comment

Ovaj poludeli svet je izgleda potpuno odvojio vakcinu od zaraze, izgleda da je pitanje dana kada cemo prestati da znamo zasto se uopste vakcinisemo. Onolika povika na nevakcinisanog Djokovica kao opasnost za javno zdravlje a drugi teniser mrtav hladan govori javno kako je pozitivan na Covid usao u avion, leteo u Australiju i presao granicu. Ponovicu, pozitivan na Covid je usao u avion, otputovao do Australije i presao granicu. Sve vreme je znao da je pozitivan. Ali, zaboga, kad je jednom tamo stigao otisao je u karantin.:laugh:

 

Concern for public health, indeed.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

a jbg ... nije twitovao da je pozitivan

Sva serća da njegovo ponašanje nije ugržavalo javno zdravlje, da je imao ispravne testove  i ponašao se u skaldu sa njima... :fantom:

 

Dakle, nema razloga da bude izbačen iz Ausralije...

  • +1 3
Link to comment

a ako je tacno da vakcinisani i nevakcinisani podjednakim intenzitetom raznose ovaj omikron (kao sto kazu neka istrazivanja), onda je zaista nebitno da li si vakcinisan ili ne, podjednako si opasan, samo je razlika u tome da li si licno zasticeniji. dakle novak svojim nevakcinisanjem ugrozava samo sebe. sto vazi i za sve ostale nevakcinisane.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

a ako je tacno da vakcinisani i nevakcinisani podjednakim intenzitetom raznose ovaj omikron (kao sto kazu neka istrazivanja), onda je zaista nebitno da li si vakcinisan ili ne, podjednako si opasan, samo je razlika u tome da li si licno zasticeniji. dakle novak svojim nevakcinisanjem ugrozava samo sebe. sto vazi i za sve ostale nevakcinisane.

 

evo sta on kaze:

 

https://sportklub.rs/tenis/grand-slam/australian-open/dosao-sam-pozitivan-u-australiju-ali-vise-nisam-zarazan/

 

“Mene lično sada ne testiraju jer sam tek preboleo koronavirus. Kada sam leteo u Australiju još sam bio pozitivan, ali nivo kovid SS, kako se to zove, neću lagati, bio je vrlo nizak i nije opasan. Bilo mi je dopušteno da uđem u zemlji. Osim toga, proveo sam više od deset dana u karantinu," rekao je Rubljov.

Link to comment

umesto samo da su napravili babl ko prosle godine, realno :isuse::lolol:

 

humbert pozitivan, gaske predao mec boticu von led zeppelinu koji ce vrv da preda medi koji ce onda dalje da preda ...

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...