Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

6 minutes ago, Zeleni sto said:

 

Vratimo se na istragu zašto je DJoković, a ne Đoković. :)

Opet se vracamo na temu eUprave. Nase licne karte mogu da budu na latinici, ili na cirilici, ali cak i kada odaberes latinicu ime oca ti pise na cirilici. Ne pitaj me kako znam 😁

Link to comment
Just now, Uskebasi said:

Opet se vracamo na temu eUprave. Nase licne karte mogu da budu na latinici, ili na cirilici, ali cak i kada odaberes latinicu ime oca ti pise na cirilici. Ne pitaj me kako znam 😁

 

:blink:

Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

Nolo samo treba da kaže da je pročitao rezultate testa 18.12. uveče pa možemo svi da navijamo za njega.

Realno tek posle fotografisanja je imao i vremena da otvori mejl.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Uskebasi said:

Opet se vracamo na temu eUprave. Nase licne karte mogu da budu na latinici, ili na cirilici, ali cak i kada odaberes latinicu ime oca ti pise na cirilici. Ne pitaj me kako znam 😁

Moja ocitana licna karta je pola cirilica pola latinica. :D

 

Edit: I dalje mora da objasni 17.12. i 18.12. :fur:

Edited by panda_bg
Link to comment
30 minutes ago, harper said:

 

Pojedini ljudi se ne bi ovoliko emocionalno ulagali u ovu pricu sve i da im je Novak pobio pola porodice, pri cemu nije to samo na ovom forumu vec globalno. To je patologija par excellence i najverovatnije ima vise veze sa pandemijom koja svima visi nad glavom vec dve godine

Pa četnik sa reketom je nastao mnogo pre pandemije :fantom:

Link to comment

ajd i falsifikat i pljuvanje virusa na djecu i protekcija, ali ja nolu nikad necu oprostiti sto mi je pokvario ovonedeljno uzivanje u serijama tj epizodama koje izlaze ponedeljkom. u svemu kasnim. ua!

  • Haha 1
Link to comment
Just now, morgana said:

ajd i falsifikat i pljuvanje virusa na djecu i protekcija, ali ja nolu nikad necu oprostiti sto mi je pokvario ovonedeljno uzivanje u serijama tj epizodama koje izlaze ponedeljkom. u svemu kasnim. ua!

 

zaboga ako nesto, onda je bar ovo nesvakidasnje i jedinstveno iskustvo. uzivaj dok vozi adrenalin!

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
4 minutes ago, morgana said:

ajd i falsifikat i pljuvanje virusa na djecu i protekcija, ali ja nolu nikad necu oprostiti sto mi je pokvario ovonedeljno uzivanje u serijama tj epizodama koje izlaze ponedeljkom. u svemu kasnim. ua!

A tek sad kad krene turnir, vozi Mishko sve do finala.

  • Haha 1
Link to comment

Moram da priznam da mi je, nevezano za Djokovica i njegovu personu, zanimljivo to da ovaj forum, koji tvrdi da je retka oaza slobodarskog i kritickog duha u Srbiji, ne zapita samo jednu stvar - kako je moguce da je vecina ljudi u ovom slucaju na strani nekoga (ne bilo koga, drzave) ko je iz publicity stunt razloga zdravog i pravog vrhunskog sportistu pokusao da spreci da igra jebeni tenis, popusio kurcinu na sudu i sada angazovao sve i svakoga da nadje bilo kakvu rupu u Djokovicevoj odbrani, pucajuci u vazduh sve vreme u nadi da ce pogoditi Djokovica i ostavljajuci trag sve te pucnjave kao deo smear kampanje, kako bi uspeo da nadje bilo kakav osnov da ga izbaci iz zemlje a da se ne izlozi osudi javnosti ili da mozda ne nadje osnov ali da ocrni Djokovica toliko da im osnov ne bude ni potreban. Ljudi su cak isli dotle da angazuju i placaju tviter-novinare poput Bena Rotenberga da vodi aktivnu kampanju protiv Novaka u takozvanim alternativnim medijima, sto on udarnicki cini. I ti isti ljudi tvrde da nastupaju sa pozicija jednakosti, pravde za sve, interesa malog coveka i slicnih sranja.

 

Bas cudno.

  • +1 5
Link to comment
7 minutes ago, ubibobi said:

Pa četnik sa reketom je nastao mnogo pre pandemije :fantom:

 

O tom polusvetu sam vec rekao sta imam i ne vracam se vise na njih. Govorim o inace savrseno razumnim i ozbiljnim ljudima.

Link to comment
7 hours ago, Leia said:


A zasto bi uopste bilo za opisivanje i naglasavanje, ako ne zato sto se od njegovog teniskog visocanstva moglo ocekivati i da se uznemiri i unezveri?

Nije ni prvi ni poslednji ni Srbin a ni covek generalno kog su zezali na granici, uopste cela ova drama mi je zbog toga jos i ponajvise degutantna jer se od necijeg problema s papirima konstruise ovoliki belosvetski spektakl. 
A u korenu celog problema je jedan nafurani mentol koji je umislio da za njega treba da vaze posebna pravila, i to bez ikakvog realnog pokrica. Zdrav, prav, ali mu vrac savetovao sa se ne vakcinise. Mrsh bre :dry:

 

Dakle, ipak komsija-krava, a ne principijelnost i zabrinutost u vezi zdravlja.

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

Moram da priznam da mi je, nevezano za Djokovica i njegovu personu, zanimljivo to da ovaj forum, koji tvrdi da je retka oaza slobodarskog i kritickog duha u Srbiji, ne zapita samo jednu stvar - kako je moguce da je vecina ljudi u ovom slucaju na strani nekoga (ne bilo koga, drzave) ko je iz publicity stunt razloga zdravog i pravog vrhunskog sportistu pokusao da spreci da igra jebeni tenis, popusio kurcinu na sudu i sada angazovao sve i svakoga da nadje bilo kakvu rupu u Djokovicevoj odbrani, pucajuci u vazduh sve vreme u nadi da ce pogoditi Djokovica i ostavljajuci trag sve te pucnjave kao deo smear kampanje, kako bi uspeo da nadje bilo kakav osnov da ga izbaci iz zemlje a da se ne izlozi osudi javnosti ili da mozda ne nadje osnov ali da ocrni Djokovica toliko da im osnov ne bude ni potreban. Ljudi su cak isli dotle da angazuju i placaju tviter-novinare poput Bena Rotenberga da vodi aktivnu kampanju protiv Novaka u takozvanim alternativnim medijima, sto on udarnicki cini. I ti isti ljudi tvrde da nastupaju sa pozicija jednakosti, pravde za sve, interesa malog coveka i slicnih sranja.

 

Bas cudno.

 

ne znam na koga mislis ali evo mogu ja da ti odgovorim u svoje ime

 

to sto analiziramo potencijalno falsifikovanje dokumenta (krivicno delo) ne znaci da sam na strani drzave. mnogo je stvari ovde jako sumnjivo i ne vidim sto ne bi malo vezbali mozdane vijuge i analizirali na osnovu raspolozivih cinjenica ovo sranje.

 

i to kao ti kazem kao najveci, pa veliki, pa malo manji novakov navijac, ali i dalje navijac. od njega ocekujem konkretne jasne i smislene odgovore i to sto pre. jer ako nesto ostane nedoreceno - smrdece do neba.

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...