Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

48 minutes ago, villiem said:

Sta smo mi danas ovde imali, real time promen na b92, kako ko ovde nesto napise tako oni tamo preprave, sad ovo sa baututom isto kako mi kazemo tako bude. 

Jos je onaj neki rotenberg citao pa preneo u svet. Cenim da neko ovde zna i onog sudiju u melburnu od sinoc, tako je isto bilo od pocetka jutros/sinoc, covek poceo da prica kao mi - sta je bilo, sta je covek mogao, pa sve je predao, pa nema vise sta, sta vi u stvari hocete i sl.

Naravno.

Mi smo i Otac, i Sin i Sveti Duh.

PPP vlada svetom.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

 

Ali to je toliko sumanuto loš dizajn krucijalne funkcionalnosti da je prosto nemoguće da poverujem da defaultna vrednost ostane tu ako je request zakucao.

 

 

Dobro, onda imamo dve opcije:

 

1. Manje verovatna - neki sjajni troler je ovo uradio iz zajebancije

2. Mnogo verovatnija - glupani iz eUprave koji znaju da je test lažiran a koji od juče/danas paniče zbog toga su probali nekako da poprave situaciju - ovako :laugh:

Ja ne razumem opciju 2. Deo koji razumem je: test je lažiran, ceo svet je video pozitivan rezultat, unet je tako u bazu i stoji tako od 16.12. do danas. I šta se onda dešava i zašto? Neko briše krpom bazu podataka da ukloni otiske prstiju nanetih prilikom falsifikovanja pa je stiso krpom malo jače i flipnuo bit? Jedino što mogu da prikriju je da unište uzorak ako se to uopšte čuva i jedino što im odgovara u bazi je da se ne menja ništa, nema nikakve logike da su tu nešto dirali radi prikrivanja. Klasična tabloida priča. Test je naravno krajnje sumnjiv i bez ovog negativnog rezultata na 10 minuta.

 

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Ja ne razumem opciju 2. Deo koji razumem je: test je lažiran, ceo svet je video pozitivan rezultat, unet je tako u bazu i stoji tako od 16.12. do danas. I šta se onda dešava i zašto? Neko briše krpom bazu podataka da ukloni otiske prstiju nanetih prilikom falsifikovanja pa je stiso krpom malo jače i flipnuo bit? Jedino što mogu da prikriju je da unište uzorak ako se to uopšte čuva i jedino što im odgovara u bazi je da se ne menja ništa, nema nikakve logike da su tu nešto dirali radi prikrivanja. Klasična tabloida priča. Test je naravno krajnje sumnjiv i bez ovog negativnog rezultata na 10 minuta.

 

 

 

mislim da je @Frank Pembleton rekao da je trazio da se izmeni nesto u vezi testa i da su mu rekli da ne moze

mozda sam nesto pobrkao

Link to comment

čekam ppp it forenzičare da utvrde šta se desilo sa tim jebenim testom, a u međuvremenu razmišljam i nemogu da odgonetnem šta mi je veće tj manje zlo

 

da je fejkovao medicinski test ili to što se zaražen šetao ovde ko magare po makarskim plažama

 

 

fejk test je naštm problem, zbog države u kojoj živimo gde je jebeno sve moguće, što nije da nismo znali. ovo drugo je toliko zlo, kad gledam kroz prizmu 50k preminulih, da reči nemam

 

 

 

jebo te i vulin, i lončar, i dkt

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Ali to je toliko sumanuto loš dizajn krucijalne funkcionalnosti da je prosto nemoguće da poverujem da defaultna vrednost ostane tu ako je request zakucao.

voting_software.png

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...