Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

nakon svega ima da kažem samo jedno

 

ne treba da ostaje u au iz milion razloga, jedan od njih je što je garant lažirao test 

ima još opcija da je lažiran datum, to ne sumnjam da se u majčici sve odradi bez problema a da izgleda skroz validno

 

negde na neko malo ostrvo da tihuje :dry:

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, mraki said:

Njegov pcr test iz batuta, moze se proveriti i QR kod i videti da je pravi.
Dobio rezultat 16. uveče.

A koji je uopšte source ovog testa?

 

QR kod ne sadrži nikakve datume, pa bi ovaj scan i dalje mogao biti modifikovan - tipa lažnim datumom završetka testiranja (pa čak i oba datuma bi mogla biti lažna - npr. ako je ovo test iz prošle godine.

Link to comment
2 minutes ago, Spooky said:

A koji je uopšte source ovog testa?

 

QR kod ne sadrži nikakve datume, pa bi ovaj scan i dalje mogao biti modifikovan - tipa lažnim datumom završetka testiranja (pa čak i oba datuma bi mogla biti lažna - npr. ako je ovo test iz prošle godine.

 

dokazni materijal njegovih advokata.

its over

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, aram said:

kako sad ovo?

Ako neko uopšte misli da će taj konkretan ministar da donese odluku na svoju ruku, nek pročita ovaj članak od pre dve i po godine o zakulisnim radnjama prilikom unutarpartijskog zbacivanja liberalnog predsednika vlade Malkolma Turnbula (inače u poređenju australijskih i srpskih uslova Turnbul je bio 1 Đinđić u poređenju sa Morisonom koji je kao neki Beba Popović) i obrati pažnju na ulogu koju je u čitavoj epizodi odigrao Aleks Hok.

 

Meni sad deluje da su šanse za to sve manje, a drago mi je da sam video i da je jedan od komentara u Heraldu pomenuo "vajb" (koji sam i ja pominjao na ovoj temi pre par dana) iz australijskog kultnog filma "The Castle" u kojem lik koji živi pored aerodroma dobija spor na Vrhovnom sudu nakon što je izgubio na nižoj instanci. Obavezno pogledajte film za bolje razumevanje čitave ove priče sa Đokovićem.

 

SaE

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Novak na poen do GS21, uleće ministar i ekipa i izbacuju ga napolje, da ne bi bio GOAT...

 

Holiwood čezne za tako nečim....

 

meni je nesto drugo u glavi

 

zamisli da si najbolji teniser svih vremena. oborio gomilu rekorda, prethodna sezona skoro savrsena, ostao je samo taj jedan rekord koji bi te zacementirao na vrhu za sva vremena.

 

i ti napravis - OVO

:lolol:

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Tsai said:

znaci moze da mu kenseluje usred finala ?

:lolol:

 

U teoriji može ali u praksi nije toliko lud. Evo izgleda da je Morison izjavio nešto u fazonu teramo dalje, ubeđeni smo da smo u pravu ali loptica je okrugla, radna mesta, ovo-ono, treba nam ovaj turnir.

 

Ako G&S ili neko drugi iz Australije može da potvrdi da je stvarno to rekao.

Link to comment
10 minutes ago, dùda said:

nakon svega ima da kažem samo jedno

 

ne treba da ostaje u au iz milion razloga, jedan od njih je što je garant lažirao test 

ima još opcija da je lažiran datum, to ne sumnjam da se u majčici sve odradi bez problema a da izgleda skroz validno

 

negde na neko malo ostrvo da tihuje :dry:

 

Poznajući njegov karakter, on se sigurno nije cimao ovoliko, terao ih na sud i dobio, da bi se sada pokupio i otišao. Igraće sve u šesnaest, makar mu na mečevima zviždalo ne 15 neko 150 hiljada ljudi.

 

Na presicama će da ga čereče kako je i zaslužio svojim ponašanjem u Srbiji. Mada i tu ima opciju da odbije da odgovori na sva ta pitanja pod izgovorom da posle svega ne želi da razgovara o bilo čemu osim o tenisu.

 

Mislim, ovo drugo na stranu i razvlačićemo ga još ohoho za svinjarije koje ne može da prestane da pravi otkako je počela pandemija, ali da izdrži onakav pritisak u 6 ujutro i da svesno odluči da ode u ekstradikcioni pritvor kako bi se šibao na sudu sa vladom strane zemlje... to zahteva neki zajeban trocifren level mentalne snage. Svaka mu čast kako je lud u tom domenu.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Redoran said:

 

U teoriji može ali u praksi nije toliko lud. Evo izgleda da je Morison izjavio nešto u fazonu teramo dalje, ubeđeni smo da smo u pravu ali loptica je okrugla, radna mesta, ovo-ono, treba nam ovaj turnir.

 

 

Što, zar bi se turnir otkazao ako on ne učestvuje? Zar bi neko od tenisera i teniserkiz protesta otišao kući? Oće to malo sutra. 

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Znaci ili je svesno prekrsio izolaciju i doveo ljude u opasnost od zarazavanja (za sta nece odgovarati u Srbiji) ili je prevarant i lazov koji dobija lazne papire (za sta opet niko u Srbiji nece odgovarati).

 

Sve drugo je nebitno u poredjenju s ovim.

Ako se radi rutinsko testiranje onda je logicno da nije bio u izlociji dok je cekao rezultate, ja sam puno puta isao da se testiram zbog putovanja i nikad se nisam izolovao dok sam cekao rezultate. Gledao sam moje PCR testove koje sam dobio mailom i bio ih je poprilican broj i stizali su sat, dva nakon vremena koje je pokazano kao "Datum izdavanja rezultata". Sto znaci da je Novak dobio rezultate 16/12/2021 da kazem najkasnije do ponoci. E sad ostaje kao moguce obrazlozenje da je taj mail video tek 17/12/2021 u nekom trenutku u toku dana i da se tad izolovao. Pominje se neka poseta francuskih novinara 18/12/2021 i ako ih je taj dan primio za to vec ne postoji nikakvo objasnjenje za takav potez. 

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

Na presicama će da ga čereče kako je i zaslužio svojim ponašanjem u Srbiji. Mada i tu ima opciju da odbije da odgovori na sva ta pitanja pod izgovorom da posle svega ne želi da razgovara o bilo čemu osim o tenisu.

 

Ovo bi bilo jedino ispravno sa njegove strane. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...