Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

36 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Da sam na njegovom mestu (kao što nisam) ovo bi mi bila osnova za odbranu, i insistirao bih kod australijskih vlasti na vađenju krvi i merenju antitela da bi se dokazalo da je stvarno preležao kovid, i da mu je dokumentacija istinita.

Ne znam koliko je ovo izvodljivo, kad je u pitanju ovaj pravni slučaj pred aus sudom, ali bih insistirao na tome. I da se javno na svim medijima objave rezultati. Tako bi ućutkao sve (nas) koji sumnjamo, a i sjebao bi argumentaciju njihovih političara kojima je to osnovna tvrdnja za poništavanja vize i zabranu ulaska.

Hmmmm, ja sam posle preležanog Covida imao neku mizeriju od antitela.

Cenim da neće doći do toga, opomenuće Nola, reći mu da se vakciniše i da ne širi zarazu kao 17.12., opomenuće tenisku asocijaciju, opomenuti sve umešane, reći da je stav države iznad sve ove sprdnje, da je mnogo ljudi stradalo, da je mnogo više patilo zbog strogih pravila, ko radi taj i greši,...Nolo će tužiti ekipu koja ga je pozvala, ovi će se pozvati na zakon da border police donosi poslednju, isplatiti mu putne troškove i aj zdravo.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Test sigurno nije lazirao jer bi to vrlo lako moglo da se dokaze. Ono sto je mogao da lazira, kad vec nagadjamo i da parafraziram moju pametnu bolju polovinu, je datum kada je dobio pozitivan rezultat, ako je taj datum dan ili dva nakon sto je isticao rok za prijavu australijskim vlastima.

 

to i meni deluje najlogicnije, jer posle 18.12. mislim da ga nije bilo u javnosti, verovatno se tada testirao i dobio + rezultat, a onda naknadno prepravio to na 16.

Link to comment
15 minutes ago, kralj said:

 

Zato što je antivakser.

 

13 minutes ago, InvisibleLight said:

izgleda mu je stalo bas da nosi duh slobodara koji nece da se vakcinise i iako to nece nikad izjaviti, bar da svi vide po njegovim postupcima i nacinima da nije pokleknuo pred  mocnicima i izdao svoja ubedjenja

Pa sta bi ga sprecilo da i dalje priča kako se nije vakcinisao? Nije da bi neko smeo da objavi njegove medicinske podatke. 

Uzme potvrdu da je vakcinisan, udje u Australiju, pise po instagramu da je usao jer je izuzet po osnovu bosanskih piramida i niko tu ne bi mogao bilo sta da uradi, jer su njegovi medicinski podaci tajna. A laganje na drustvenim mrezama nije osnov za deportaciju

Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

Ako je stvarno falsifikovao potvrdu svrstavam ga u prevarants level Lance Armstrong ako osvoji ovaj AO. Nadam se da ce se to saznati sa sigurnoscu

 

level lance arsmstrong moze biti samo ako se dopingovao. ako je lazirao nesto u vezi pcr testa to je samo zato da bi se uopste pojavio na takmicenju, a ne da bi na samom takmicenju imao prednost u odnosu na konkurenciju.

  • +1 4
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

level lance arsmstrong moze biti samo ako se dopingovao. ako je lazirao nesto u vezi pcr testa to je samo zato da bi se uopste pojavio na takmicenju, a ne da bi na samom takmicenju imao prednost u odnosu na konkurenciju.

 

Hej . Da nije lazirao test ne bi mogao da igra..kraj price. Ako osvoji Ao I otkrije se da je lazirao, trrba mu ga oduzeti

Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

Ako je stvarno falsifikovao potvrdu

 

Kad bi falsifikovao, sigurno ne bi falsifikovao Batutovu potvrdu (kako piše u žalbi), već neke privatne laboratorije.

Link to comment
2 hours ago, chandra said:

 

Corbu je skuvao i zaprzio Djokovic odbijajuci da uradi jedinu razumnu stvar. Svet je daleko od idealnog, pa i Australija. Ali ko sto Stulic kaze - ako zelis da menjas ljude, pristani na sve. Malo ko ima priliku u zivotu da svet ucini boljim mestom. Novak je stekao priliku da utice na ljude i tu je priliku sjebao sopstvenom gluposcu. Sto se nije bavio pitanjem australijske imigracije tokom svojih prethodnih boravaka na omiljenom turiniru? Zajebi.

Bavljenje imigracionom politikom australije, pravilima i propisima sada je cist spin - jedina tema je da se covek nije vakcinisao.

 

Ako i jeste spin, napravila ga je Australija. Jer isto kao što možemo da kažemo: "Svega ovoga ne bi bilo da se Novak vakcinisao", možemo da kažemo i: "Svega ovoga ne bi bilo da su organizatori turnira bez ikakvih pardona odbili sve nevakcinisane, umesto što su se zapetljavali kao pile u kučine sa medicinskim izuzećima".

 

Pogotovo im je idiotska ta opcija koju su ostavili za preležan Covid u prethodnih 6 meseci. To je bukvalno poziv svakom antivakseru da ih prevesla tako što će namerno da se zarazi uoči turnira i onda iskoristi to pravilo. I onda se sablažnjavamo kada nekoliko njih zakorače kroz ta širom otvorena vrata.

Link to comment

da se nije pojavio na AO, i jos, da je nadal uzeo titulu, jakootesko bi ikad moga oda popravi stetu, s obzirom na godine itd i tu bi bio kraj sna

 

posto nije hteo vakcinaciju po svaku cenu, a nema neku bolset kontraindikovanu na vakcinu (to da lazira pred 2 komisije malo teze), ostalo mu da prelezi kovid, i gle cuda, bog mu namestio da se zarazi bas kad je trebalo u zadnji cas.

 

ko ga sisa, sam pao sam se ubio

  • +1 1
Link to comment

U labaratoriju kod caku doktora u vranje dobijes sta hoces za 1500 dinara. Bila bi fora da je test iz vranje.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
 
Ako i jeste spin, napravila ga je Australija. Jer isto kao što možemo da kažemo: "Svega ovoga ne bi bilo da se Novak vakcinisao", možemo da kažemo i: "Svega ovoga ne bi bilo da su organizatori turnira bez ikakvih pardona odbili sve nevakcinisane, umesto što su se zapetljavali kao pile u kučine sa medicinskim izuzećima".
 
Pogotovo im je idiotska ta opcija koju su ostavili za preležan Covid u prethodnih 6 meseci. To je bukvalno poziv svakom antivakseru da ih prevesla tako što će namerno da se zarazi uoči turnira i onda iskoristi to pravilo. I onda se sablažnjavamo kada nekoliko njih zakorače kroz ta širom otvorena vrata.
Potpuno tačno, njegova brljotina njih ništa ne amnestira za cirkus koji su priredili.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

U labaratoriju kod caku doktora u vranje dobijes sta hoces za 1500 dinara. Bila bi fora da je test iz vranje.

 

orban sredio :thumbsup:

  • Haha 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...