Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

19 minutes ago, morgana said:

 

na stranu sve tj uzmimo da novak nije ni najmanje odgovoran za nesporazum o kome cosic pise, ne znam kako bi teniski savez u bilo kojem drustvenom uredjenju bio egal sa drzavom ili njenom jedinicom pa da ovo smatramo nesporazumom saveza i drzave i trazimo da oni to rijese. novak teorijski moze da tuzi savez ako su informacije koje je od njega dobio u koliziji sa drzavnim uzusima, ali drzava je naravno nadredjena instanca, jebote, sta sad pozove me neko na seminar i ja mogu da se ponasam po seminarskim pravilima, a kontra drzavnih. covjek zestoko masi loptu, a pritom je novinar.

 

Ne masi on loptu nego ti pises stvari koje ne stoje u njegovom tvitu. Procitaj pazljivije pa ce ti biti jasnije.

Link to comment
22 minutes ago, Tsai said:

Ne znam ko je komedijash, ali politicari nisu zaustavili Novaka na US openu

 

da, ucinila je to, sasvim spontano i super prirodno, tetka koja je pala kao pogodjena gromom nakon sto je dodirnula plasirana Novakova loptica.

Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

 

Pogledaj moj post pre dve strane u kom pise da mi je premijer australije kandidat za olosh godine. Samo mi ta prica to je zbog Srbina kom ne daju 21 po svaku cenu zesce idiotska i sluzi samo da pali narodne mase i dize nacionalnu tenziju.

 

Priča o Srbinutm nije forumska priča nego priča iz srpskih tabloida i njihove publike, tako da mi nije jasno zbog čega se stalno poteže na forumu. Kada je nas nekoliko reklo da nema paralelnog univerzuma u kojem bi Fed ili Nadal ovako nešto doživeli, to nije značilo da Novak ovo doživljava kao Srbintm već kao neko ko je onom građevinskom kuglom poravnao mitove o pomenutim zlatnim teladima, a što mu ATP nije i nikada neće oprostiti zbog sveopšte korupcije i nitkovluka koji tamo vlada. I rekli smo sto puta da to nije nikakva zavera protiv Srbina već prosto i jednostavno borba da se očuva status quo i korist koju ATP ima od toga. Činjenica da je Novak iz Srbije mu svakako ne pomaže nimalo, ali problem nije to već to što neće da im legne na rudu. Da je legao, ne bi bilo nikakvih problematm.

 

Argument da bi sve bilo fundamentalno drugačije da se nije qrčio na instagramu uopšte ne stoji. Jer po tome ispada da čuveni australijski Border Force, pred kojim su svi isti i važe ista pravila i isti aršini za sve, pušta ili ne pušta ljude u zemlju bukvalno na osnovu onoga što im kaže barometar raspoloženja javnosti na društvenim mrežama, drugim rečima osluškuju fokus grupe. Ako su im svi isti i za sve važe ista pravila, i već su pre Novaka pustili onu Čehinju i još par njih da uđu, onda ima da puste i njega makar pred poletanje objavio fotku na kojoj briše mast od bureka sa usta australijskom zastavom. Naravno da oni imaju sva diskreciona prava što se tiče ulaska u Australiju, i sve je to OK i nikom nisu dužni da se pravdaju, samo neka prestanu da tako odvratno i bolno serendaju o pravilima i jednakim aršinima. Izveli su pokaznu vežbu primene različitih aršina i populističkog muljanja, tako da mi uopšte nije jasno koga misle da lažu sa tim mantrama o pravilima i jednakosti.

  • +1 5
Link to comment
Just now, 3opge said:

 

da, ucinila je to, sasvim spontano i super prirodno, tetka koja je pala kao pogodjena gromom nakon sto je dodirnula plasirana Novakova loptica.

 

Ouvaj, imao je priliku 2021. da uzme kalendarski (i 21.) slem na USO, i nsu ga sprecile ni tetka ni politicare nego pritisak i danil medvedev u finalu

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

 

Ouvaj, imao je priliku 2021. da uzme kalendarski (i 21.) slem na USO, i nsu ga sprecile ni tetka ni politicare nego pritisak i danil medvedev u finalu

 

Svaki teniser ima priliku da uzme svaki GS ali se retko desava jednom igracu da mu sanse da osvoji dva Slema oduzmu jednom glumatanje pijandure koju je slucajno pogodila teniska loptica i kojoj vec posle 30 sekundi nista nije falilo a drugi put nespretno PR ludjenje australijskih vlasti. Ne kazem da tu postoji neka zavera, mislim da ne postoji, ali to sta je on mogao ili nije mogao na drugim turnirima jednostavno nije relevantan argument protiv ovoga sto Zorge pise jer je nebitno.

Link to comment

mali intermeco, nisam postovala kad je bilo aktuelno al sad me navelo ovo oko novakovih ubedjenja i nju ejdj budalastina

dan ili dva nakon osvajanja RG pojavio mi se u kraju NDJ himself, slikao se s decurlijom ispred zgrade, itd..dosao privatno kod izvesnog ginekologa dr dina t. koji ima vise nego zasluzeno uzasnu reputaciju i niko ga ne bira za izabranog lekara sem bas zena palih s marsa  i biraju bezi kakve  preopruke (pretilo mu oduzimanje licence zbog kardinalene greske..)

taj dr se bavi srebrnim vodicama, homeopatijom i sl., fino profitira, kupio kucu na dedinju, sad jos jednu u kraju gde otvara centar alternativne medicine.. novak dosao kod njega po neke enegretske diskove, evo ih https://www.novine.ca/ms/www.novine.ca/intervju/2016/1462_Dr_Dino_Tomic.html

:D

lik je poluludak, igra moj rodjak s njim tenis dugi niz godina, kaze davao mu te diskve dino,nista mu nije pomagalo

a kad je imao koronu setih se da mu dino rekao da je procitao na netu da pije razblazeni hidrogen i kao stvarno mu bilo bolje :lolol:

 

 

 

sad cekamo rasplet AO drame, kolkogod budalast i debilan (pa i stetan) njole bio s ovim mambodzambo ludostima i sve volela bih da je cutke prosao na turnir i uzeo titulu, taj AO i tradicija njegove pobede mi uvek razzije januarsku camotinju, jos od prvog, 2008. bese li?

Edited by InvisibleLight
  • Haha 2
  • Hvala 2
Link to comment

Striktno u vezi teniske igre, ne vidim turnir bez svih tih igraca ovog momenta, verujem da tako misle svi na kraju dana. I tamo mogu da okrenu na korist. Pojacali su reflektore na sam dogadjaj koji god da su razlozi i nesto mislim da ce pustiti. 

 

Link to comment

novak bi trebao sad da uzme i voracovu u istu tužbu. i da zajedno traže pravdu. imao bi i nju kao “svedoka”. najgore bi bilo da i ona ode jer bi onda sud imao odličnu olaksicu

Link to comment

Preneto sa najpoznatije nemacke novine:

Quote

Vater von Djoković vergleicht Tennisstar mit Jesus

Novak Djokovic darf vorerst nicht nach Australien einreisen. Rivale Rafael Nadal hat wenig Verständnis, Serbiens Präsident spricht von einer »politischen Hexenjagd« und Vater Srdjan Djoković sorgt für eine skurrile Pressekonferenz.

https://www.spiegel.de/sport/tennis/novak-djokovic-rafael-nadal-und-weitere-aeussern-sich-zur-einreise-posse-a-0416f6c8-06e6-45b8-b8b1-43b6e308951d

 

To se vrti po celom javno prevozu u Minhenu, posto imaju tv ekrane po busevima, tramvajima, podzemnoj i medjugradskoj plus ogromne ekrane na velikim stanicama...

 

Evo ovako. ovo vise nije samo sportska vest sto se moze videti iz podnaslova. Sve je to posledica toga sto je Srbija u totalnom raskoraku sto se tice korone sa vecim delom sveta, cak Rusijom i Kinom. Dok se svuda mere pojacavaju, cak u Nemackoj pre nekoliko meseci, Srbija kao da je neki drugi univerzuma, neka druga vasiona. Znam i zasto je to tako ali sve vise to se vraca kao  bumerang jer po zapadnim medijima pocinje da se pise o smrtnosti od kovida u Srbiji. Jos je ludji pokusaj n1 i nove da se prikazu kao ne znam neki sprski nacionalisti kako bi se sebe skinuli zig drugosrbijanstine...

 

Sada vec ulazimo u nesto sto nismo kao drzava smeli.

A Djokovic je zbog svega uspeo sebi da zatvori vrata cak i u Kini kada je pokusavajuci da se dodvori Australiji pljucnuo na njih oko one teniserke...a tamo je bio bas voljen.

Nestvarno kolicina gluposti cak i da nije hteo da cepi.

Edited by pasha
Link to comment

A sada jos novijih tekstova,

 

Absturz eines Weltstars

Der Streitfall Novak Djoković vor den Australian Open steht für einen neuen Umgang mit Sportidolen. Doch je mehr Menschen den offenbar ungeimpften Superstar kritisieren, desto mehr feiern ihn sein Vater und seine Landsleute.
 
Ukratko prevod: Pad Novaka Djokovica postavlja pitanja odnosa prema sprottskim zvezdama. Dok je sve vise kritike prema njemu njegov otac i sunarodnici ga sve vise slave...
 

Boris Becker über Djoković »Er macht einen großen Fehler«

Boris Becker führte Novak Djoković als Trainer zu sechs Grand-Slam-Siegen. Nach dem Eklat um dessen Einreise vor den Australian Open kritisiert Becker seinen einstigen Schützling. Und rät ihm, sich impfen zu lassen.
 
Boris Beker o Djokovicu: On je napravio veliku gresku....
 
Ovo vam stavljam da znate kako se sve vise izvestava ne samo o Djokovicu vec i Srbiji i Srbima na zapadu, da nemate iluzije.
Edited by pasha
  • Hvala 2
Link to comment

Samo je trebalo da bude jasno da ne postoji mogucnost da dodje ako se ne vakcinise i da se drze toga. To je tako i delovalo da ce biti definisano, slucajnim posmatracima, nema ovde zavere samo gluposti. 

Link to comment
4 minutes ago, villiem said:

Striktno u vezi teniske igre, ne vidim turnir bez svih tih igraca ovog momenta, verujem da tako misle svi na kraju dana. I tamo mogu da okrenu na korist. Pojacali su reflektore na sam dogadjaj koji god da su razlozi i nesto mislim da ce pustiti. 

 

 

striktno u vezi teniske igre... da, bas ce propasti tenis bez antivakserskog olosa... kad neki kul lik tipa Meda preuzme no. 1

 

  • -1 2
Link to comment

Sto se tice teze da ovo nema veze sa organizatorima turnira i da je sve na drzavi. Jeste, drzava odredjuje ko sme da udje a ko ne sme, ali turnir itekako ima odgovornost.

 

Sad ja zamisljam da organizujem svetsko prvenstvo u bocanju i da me ucesnici pitaju da l su im papiri za vizu dobri i ja im kazem ma jesu, pici... I onda tako neke skinu na granici, neke druge puste pa ih onda love. Pa naravno da bih im pomogao kako mogu. I da ne bih ponovo uzeo da organizujem sledece godine.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...