Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

On 4.8.2021. at 22:19, Jumanji said:

Mnogo upuceniji kazu ovih dana da nema PR. Iz svih prethodnih godina aktivnosti tog fantomskog PRa vidi se da ga nema, kakvo domace trziste, pricamo o stranom, za pocetak.
 

 

Ja ako sam dobro shvatio, on nema PR tim za stranu publiku i što se mene tiče to ga samo čini još većom legendom.

 

Ekipa koja botuje za njega po tviteru je šarolika i stvarno su posvećeni: čuveni Indijac, pa jedna Islanđanka koja bukvalno proziva svakog novinara koji krene da lupeta neke budalaštine, pa jedna Kanađanka, jedna Francuskinja, Britanka... Zanimljivo ih je pratiti, svašta iskopavaju i šeruju.

 

Taj PR je 1 tako ogavna aktivnost, da se to rečima ne može opisati. Ima jedan dobar tekst na tu temu, napisao ga je novinar koji je odbio ponuđen intervju sa Nadalom tokom AO prošle godine. Dakle, Nadalov PR tim je njemu nudio intervju i kada su krenuli da mu objašnjavaju kako će taj "intervju" da izgleda čovek ih je poslao na troskoke i javno se zapitao da li je Nadal svestan na koji način ti degenerici koriste njegovo ime i prezime. Odličan je tekst, preporučujem za čitanje.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Redoran said:

Odličan je tekst, preporučujem za čitanje.

sjajan :smiley_hail:. hvala

 

tekst je sjajan od početka do kraja, na kraju posebno, gde je tako plastično dočaran taj cinizam, naravno, dede je akter, kako bi to bez njega prošlo, on je nacrtan za tu priču :puke:

 

Quote

But yes, even Saint Roger plays this cynical game.

u metu 

Link to comment

Dobar je Gil, teško se može naći neko tako objektivan. Pri tom mislim na to da kad komentariše, ti nemaš pojma za koga navija ( imam neki info da je Fedfan, ali se to iz njegove priče nikad ne može zaključiti )

Link to comment
30 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Dobar je Gil, teško se može naći neko tako objektivan. Pri tom mislim na to da kad komentariše, ti nemaš pojma za koga navija ( imam neki info da je Fedfan, ali se to iz njegove priče nikad ne može zaključiti )

 

Covek voli tenis a kad je tako nebitno je ciji si fan. Navijas za svoje ali postujes ono sto vidis da vredi.

  • +1 1
Link to comment
On 4.8.2021. at 23:57, Frank Pembleton said:

Naravno da je Novak imao i ima PR tim.
E sad, zašto bira (ili mu biraju) PR službu kakvu je imao tu ima i njegove krivice.
Jedno vreme je to radila agencija gde je glavna bila vedeta sa Pinka, mlada julovka, a posle žena DS kadra.
 

oni su bili agencija family sporta, ne lični pr nđ-a, mada lepše zvuči u portfoliju agencije

 

verujem da ima pr-a al nekog preko menadžerske agencije koja ga zastupa

 

i u njegovom slučaju loše(pr, ne menadžerisanje)

 

Link to comment

Za ovu poslednju pricu je savrseno nebitno ko mu vodi PR i da li neko uopste vodi. Odgovorio je na pitanje, jasno je sta je odgovorio i na koga je mislio, to je kasnije potvrdio i novinar koji mu je postavio pitanje. Sve sto se posle toga desilo je cista odvratnost pojedinih novinara koji su ni iz cega napravili sumanutu pricu da se on nesto brecao na tu americku gimnasticarku i delio joj lekcije iz mentalnog zdravlja. To se uopste nije desilo i postojalo je samo u glavi tih nekoliko novinara koji su bukvalno izmislili skandal. Sve i da mu Alister Kembel vodi PR jednostavno bi bilo nemoguce da ispegla pricu koju niko nije ocekivao jer nije ni trebalo da bude pokrenuta da tih par majmuna nije nameravalo da napravi skandal ni iz cega zbog klikova, jebali ih oni.

 

Sve to sto se desilo je jednostavno Dragan J. Vucicevic level i jedino sto pokazuje je u kakvom smecu od sveta zivimo kad su informacije u pitanju. Za mnogo manje od toga su novinari nekada dobijali otkaze a sad nikog nije briga jer urednistvo i vlasnike medija zapravo jedino zanima koliko je ljudi kliknulo na tu vest. Da li je tacna vest ili nije, koga briga, posao je zavrsen. Takav nitkovluk jednostavno nije moguce spreciti, sto se vise demantuje samo ispada jos gore jer se podgreva jedna najobicnija izmisljotina, na veliku radost (i verovatni plan) tih istih urednika koji bi dalje nabijali klikove na osnovu bukvalno nicega.

 

Ako mi zbog necega nije drago sto se Federer jos uvek blamira u godinama kad bi trebalo da je debelo u penziji to je ta njegova armija fanova koja je umislila da on vecno treba da bude najbolji teniser sveta i da je svako ko se po tome posere neprijatelj svih i svakoga koga treba jebavati po svaku cenu. Kad vec Rodzer ne moze jer je zanemocao bar na ovaj nacin da se jebe konkurencija. Pateticno.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Dziber said:

 

"not only iz lekvipe gilti" :laugh:

random jucub smece na nivou pastete djumadji

 

 

Covek je dok je snimio ovaj video zaboravio vise tenisa nego sto ces ti da skapiras do kraja zivota.

Link to comment

Preskače i Sinsi i sve... ne znamo koliko je to dobro u ovom trenutku ali ako je njemu dobro... pregoreo

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment



oni su bili agencija family sporta, ne lični pr nđ-a, mada lepše zvuči u portfoliju agencije
 
verujem da ima pr-a al nekog preko menadžerske agencije koja ga zastupa
 
i u njegovom slučaju loše(pr, ne menadžerisanje)
 


Ma znam, no su se oni mešali u sve, tu su se brisale granice...

Mislim on realno nema "solo" PR.
Da li je to loše ili dobro nisam siguran. Za to ne treba samo da kaže "hoću PR" tu treba i specifična psiha da se ima...

Ali takav je kakav je, meni je žao da mu se lepe neka sranja, koja nemaju potrebe da postoje uopšte...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
8 hours ago, mlatko said:

Preskače i Sinsi i sve... ne znamo koliko je to dobro u ovom trenutku ali ako je njemu dobro... pregoreo

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

We'll always have Paris Winston Salem....kao neku pripremu za USO, ako bude trebalo. 

Link to comment



 
We'll always have Paris Winston Salem....kao neku pripremu za USO, ako bude trebalo. 


Ne znam, nadam se iako ne verujem. Jeste turnir prilično blizu kao i Cincy ali znamo da mu nije uvek jednostavno tempirati mečeve "naopako" i smanjivati gas. Navikao je dodavati... pa igranje nedelju pre USO može da bude mač sa 3 oštrice

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...