Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

33 minutes ago, makaronee said:

Da se razumemo, daleko sam od puritanstva u jezičkom izrazu, ali nekako mi je bilo previše par spratova psovki nedvosmisleno upućenih svojoj najbližoj podršci.

 

nisam gledao meč pa ne znam ko je sve bio u loži, bilo bi mi čudno da vidim da besni na jecu, no evo viško kome isto smeta manir je lepo objasnio. ukratko, tako ide sa novakom, kad si u njegovom štabu znaš da te čega njegovo pražnjenje na meču. ružno je za videti, sigurno nije prijatno trpeti, ali novak im se na kraju redovno zahvali što ga podnose i nema mesta trajnim emocijama jer ne pizdi novak zato što želi da se razračuna na ličnom nivou.

Link to comment
On 4. 6. 2024. at 7:35, makaronee said:

Nikom nije zasmetalo ono stravično serijsko psovanje pred kraj (vs cerundulo)?

Pored impresivne borbenosti, tu me je ipak izgubio.

 

 

eto, dobio si odgovor:

 

nikom nije zasmetalo.

  • Haha 3
Link to comment

Novak Đoković će ići na operaciju meniskusa, to je odluka koju je definitivno doneo najbolji teniser sveta, u želji da bude spreman za Olimpijske igre u Parizu.

 

Đoković nije časio časa, znao je da mora brzo da dela, pa je to i učinio. Očito je da Nole ne odustaje od svog sna, a to je olimpijsko zlato. Šanse su sada znatno umanjene, ali još postoje.

„Operacija ubrzava oporavak, možda čak i na neke četiri nedelje. Dok ne dobijemo još neke informacije… Nerealno je očekivati da Nole bude spreman za Vimbldon, možda bi rešio povredu, ali pitanje je da li bi formu mogao da podigne na njegov, najviši nivo, pri tom je kretanje na travi zahtevno za kolena – bio bi možda i rizik da se pojavi. Mislim da za Olimpijske igre ima vremena za pripremu“, rekao je za Sport klub Dobrosav Melajac, dugogodišnji fizioterapeut Ivane Španović, a ceo intervju pročitajte OVDE.

  • +1 2
Link to comment

Drago mi je da je naučio iz sopstvene greške, tj. da meniskus neće sam da se oporavi snagom pozitivnih misli, kao što je bilo u slučaju lakta. 

Link to comment
8 hours ago, Max Morlock said:

 

Dobra vest je da će se operisati u Parizu, ne toliko zbog Olimpijade nego što više poverenja imam u njihove lekare nego u mambo džambo metode misteriozne Dr. Marijane.

Operacija uspesno zavrsena - vest na nova.rs.

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

E sad vako… kad se to operiše, a to je tzv čišćenje pocepanog meniskusa, onda ležiš u krevetu posle operacije, i  sutra i prekosutra a noga ti je u spravki koja pomera nogu napred nazad. Kolko usled pomeranja spravke možeš da saviješ koleno se menja iz dana u dan, a spravka radi 15 sati dnevno. Četvrtog dana počinju vežbe za oporavak. Posle 3 nedelje normalno hodaš.

 

Naš kljako vileni na štakama drugi dan posle operacije. :isuse: I to mu dali male štake za babe i dede, a ne one koje se uglave ispod pazuha. Daj Bože da on ne pokušava da se osloni na tu nogu, to ne sme da se radi bar nedelju dana uopšte, a kasnije sme pomalo.

Edited by ObiW
  • Hvala 1
Link to comment
On 4. 6. 2024. at 12:21, ubibobi said:

A sutra kad bi ga rasturio Rud, svi takvi bi u euforiji zanemarili činjenicu da je uopšte i bio povređen.

Kad se setim kako su likovali na RG u meču koji je igrao povređen protiv Tima u vreme pepea imaza kada se glupirao i bespotrebno prolongirao operaciju lakta, bukvalno su histerisali od sreće dok se raspadao od bolova i nemoći, mislim da je izgubio poslednji set sa nulom..

Da im je neko tada rekao da će od tog momenta osvojiti još 7-8 GS i postati apsolutni GOAT mislim da bi izvršili masovni sepuku

Nije im ni sada kasno

Link to comment
On 6. 6. 2024. at 17:03, ObiW said:

E sad vako… kad se to operiše, a to je tzv čišćenje pocepanog meniskusa, onda ležiš u krevetu posle operacije, i  sutra i prekosutra a noga ti je u spravki koja pomera nogu napred nazad. Kolko usled pomeranja spravke možeš da saviješ koleno se menja iz dana u dan, a spravka radi 15 sati dnevno. Četvrtog dana počinju vežbe za oporavak. Posle 3 nedelje normalno hodaš.

 

Naš kljako vileni na štakama drugi dan posle operacije. :isuse: I to mu dali male štake za babe i dede, a ne one koje se uglave ispod pazuha. Daj Bože da on ne pokušava da se osloni na tu nogu, to ne sme da se radi bar nedelju dana uopšte, a kasnije sme pomalo.

 

https://sportklub.n1info.rs/video/tenis-video/covek-masina-9-dana-posle-operacije-novak-vec-trenira/

 

Šta reći, lud čovek :D

  • Wub 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...