Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 minutes ago, makaronee said:

Nikom nije zasmetalo ono stravično serijsko psovanje pred kraj (vs cerundulo)?

Pored impresivne borbenosti, tu me je ipak izgubio.

 

 

morala je i ta psovka jednom da izleti iz njegovih usta. jebiga, mator je i nadrdan

  • Haha 2
Link to comment

Čitam po IG komentare, puno, ali baš puno njih piše kako je povreda kolena gluma, da je sudija bila na njegovoj strani i slične bljuvotone.

Možda smo mi ovde pristrasni, jer ga volimo i poštujemo kao sportistu,ali stvarno ne videh ni jednom da je Oreli Turt pogrešila i to u njegovu korist, što se povrede tiče, ne znam, on igra, i kada  bi drugi odavno predali meč, da li je to ok, meni jeste. Ako on smatra da može da nastavi 2 seta na jednoj nozi, skroz je legitimno.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, makaronee said:

Nikom nije zasmetalo ono stravično serijsko psovanje pred kraj (vs cerundulo)?

Pored impresivne borbenosti, tu me je ipak izgubio.

 

Toliko uobičajeno da se pitam kad i kako je mogao da te pridobije da bi te sada izgubio :huh:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Čitam po IG komentare, puno, ali baš puno njih piše kako je povreda kolena gluma,

 

Jer njemu je lakše da odigra 5 setova nego da se muči i cima 3 seta posle meča u kom je zajutrio na terenu. :dry:

Klasični jedači govana. 

Stoka.

  • +1 5
Link to comment
11 minutes ago, Max Morlock said:

 

Jer njemu je lakše da odigra 5 setova nego da se muči i cima 3 seta posle meča u kom je zajutrio na terenu. :dry:

Klasični jedači govana. 

Stoka.

 

nista to nije novo.

pizdjeli su i kad je povredio stomacni misic na 2:0 protiv frica u australiji onomad. isto "kad mu ne ide, onda glumi"

  • +1 1
Link to comment

A sutra kad bi ga rasturio Rud, svi takvi bi u euforiji zanemarili činjenicu da je uopšte i bio povređen.

Kad se setim kako su likovali na RG u meču koji je igrao povređen protiv Tima u vreme pepea imaza kada se glupirao i bespotrebno prolongirao operaciju lakta, bukvalno su histerisali od sreće dok se raspadao od bolova i nemoći, mislim da je izgubio poslednji set sa nulom..

Da im je neko tada rekao da će od tog momenta osvojiti još 7-8 GS i postati apsolutni GOAT mislim da bi izvršili masovni sepuku

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Da se Fed ili Nadal tako povredio pa posle proigrao bili bi odusevljeni, samo je Novak folirant. 

Kad mu se nesto desi uvek strepe dal je dovoljno jako da ga onemoguci da nastavi da igra :wicked:

Moj komsija deda italijan, Fed fan danas mi kaze kako se Novak folirao juce i da mu je Jelena strasno isla na zivce kad se molila bogu, a posle kao pomahnitala skakala od srece. Ja mu kazem da je tako i Mirka radila sa Fedom, a on se sav ozario pa kaze: Che carina Milka :wub:

 

Edited by Serena
  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 minutes ago, Serena said:

Da se Fed ili Nadal tako povredio pa posle proigrao bili bi odusevljeni, samo je Novaka folirant. 

Kad mu se nesto desi uvek strepe dal je dovoljno jako da ga onemoguci da nastavi da igra :wicked:

Moj komsija deda italijan, Fed fan danas mi kaze kako se Novak folirao juce i da mu je Jelena strasno isla na zivce kad se molila bogu, a posle kao pomahnitala skakala od srece. Ja mu kazem da je tako i Mirka radila sa Fedom, a on se sav ozario pa kaze: Che carina Milka :wub:

 

 

 

Mislim da ce mnogi slaviti kad se Novak penzionise.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Mekinro je još u prenosu rekao da je povreda posledica pomeranja rasporeda od prethodnog dana, zbog te promene bio vrlo oštar prema organizatorima i istakao da se Novak nijednom rečju nije požalio na pomeranje tog meča proriv Muzetija. I inače su svi bili puni reči hvale i divljenja za borbu i igru.

 

 

Za nastavak turnira, bez obzira na stanje povrede, ne mogu da budem optimista.

Edited by Ras
Link to comment
26 minutes ago, Serena said:

Da se Fed ili Nadal tako povredio pa posle proigrao bili bi odusevljeni, samo je Novak folirant. 

Kad mu se nesto desi uvek strepe dal je dovoljno jako da ga onemoguci da nastavi da igra :wicked:

Moj komsija deda italijan, Fed fan danas mi kaze kako se Novak folirao juce i da mu je Jelena strasno isla na zivce kad se molila bogu, a posle kao pomahnitala skakala od srece. Ja mu kazem da je tako i Mirka radila sa Fedom, a on se sav ozario pa kaze: Che carina Milka :wub:

 

I jeste karina.

Link to comment
Posted (edited)
3 hours ago, ubibobi said:

Toliko uobičajeno da se pitam kad i kako je mogao da te pridobije da bi te sada izgubio :huh:

 

Zvučaće zabavno, ali je ovo možda treći put da gledam Đokovićev meč. 

Da se razumemo, daleko sam od puritanstva u jezičkom izrazu, ali nekako mi je bilo previše par spratova psovki nedvosmisleno upućenih svojoj najbližoj podršci.

 

Edited by makaronee
Veliko slovo
  • -1 1
Link to comment
10 minutes ago, makaronee said:

 

Zvučaće zabavno, ali je ovo možda treći put da gledam Đokovićev meč. 

 

 

Najzabavnije je što si od svih njegovih mečeva odabrao da odgledaš baš ovaj protiv serundola :)

 

Screenshot_20240604_144133_Chrome.jpg

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...