Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Ево га и Обама, заузима страну демонстраната.едит: О, разговарао са Мубараком после говора и тражио да испуни шта је обећао. А шта је обећао? :huh:

Edited by Праслин
Link to comment
Ево га и Обама, заузима страну демонстраната.едит: О, разговарао са Мубараком после говора и тражио да испуни шта је обећао. А шта је обећао? :huh:
pa čim je pričao sa hosnijem, onda je valjda sve jasno...
Link to comment
pa čim je pričao sa hosnijem, onda je valjda sve jasno...
Мени није, ја сам глуп. И још ме додатно збунио Обама овим на крају "ми ћемо да помогнемо египатском народу сарадњом са њиховом владом"? Кренули револуцију, није истерана до краја, можда их и неко у војсци испалио, па сада лепе вазу?едит: намазана Ал Џазира, одмах почели да јављају о канистерима сузавца на којима пише "Мејд ин Ју-ес-еј". Edited by Праслин
Link to comment

Srećko Horvat je danas u ime građanske inicijative Solidarnost s egipatskim narodom uručio ministru vanjskih poslova protesno pismo i zahtjev za osudom egipatskog režima. Kažu:"Što će naša Vlada učiniti s režimima koje podržava već godinama? Nije riječ samo o Egiptu, već i o režimu u Libiji. Tražimo od Vlade da se napokon odrede i ukinu podršku režimima koju pružamo već godinama. Egipćani nemaju osnovna prava, pa čak ni pravo da se okupe kao što to mi upravo činimo" Link na članakOčekujem, naravno, da će ih ovo duboko dirnit i nagnat na razmišljanje.

Edited by Nicol
Link to comment
едит: намазана Ал Џазира, одмах почели да јављају о канистерима сузавца на којима пише "Мејд ин Ју-ес-еј".
imas to jos i iz tunisa, vrti se povremeno po medijima
Link to comment

primecujem veliko nepostovanje mog dela od strane korisnika kingmaker.napisala sam da zene voze one male kombije i bacaju vodu i sirce demonstrantima, stavljala slike, pricala sa zenama, samo da bi tvoje insistiranje na jednakosti polova bilo zadovoljeno.i tako mi se vraca. hrani kuce da te ujede, lepo kaze nas/vas narod.pozdravljaju vas insajderi pred isti 6.oktobar.

Link to comment

The babe theory of political movements essentially holds that where and when there are hot babes, an exponential number of men will show up. If 100 cute girls with voluptuous bodies are protesting for freedom, you can count on a thousand men being there as well. :wub:

egypte_26.jpg
Edited by Gandalf
Link to comment
primecujem veliko nepostovanje mog dela od strane korisnika kingmaker.napisala sam da zene voze one male kombije i bacaju vodu i sirce demonstrantima, stavljala slike, pricala sa zenama, samo da bi tvoje insistiranje na jednakosti polova bilo zadovoljeno.i tako mi se vraca. hrani kuce da te ujede, lepo kaze nas/vas narod.pozdravljaju vas insajderi pred isti 6.oktobar.
ravnopravnosti -_- zasto voze male kombije? nisu dovoljno dobre za velike?jos da ukines obrezivanje i roza i ja cemo se smiriti.
Link to comment
Мени није, ја сам глуп. И још ме додатно збунио Обама овим на крају "ми ћемо да помогнемо египатском народу сарадњом са њиховом владом"? Кренули револуцију, није истерана до краја, можда их и неко у војсци испалио, па сада лепе вазу?
Ne pratis fabulu radnje, Ameri drze celu situaciju pod kontrolom. I Mubarak i vojska, i demonstranti, i MB, sve su to americki ljudi, i svi oni izvrsavaju zadatke koje su dobili. Sranje ce da stane kad stigne naredjenje iz Lenglija™.
Link to comment
ravnopravnosti -_- zasto voze male kombije? nisu dovoljno dobre za velike?jos da ukines obrezivanje i roza i ja cemo se smiriti.
procitala sam obrazovanje.mali kombiji sluze za prevoz gradjana, radnog naroda, siromasnijih turista i svih koji su jedno sa narodom. omiljeno prevozno sredstvo arapskog sveta.u luksoru se smiruje, iako su ljudi jos na ulicama. port said isto miran.jedino sto ceo dan ne mogu da saznam sta ima u dahabu.
Link to comment
×
×
  • Create New...