Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jos se ne zna, ako kojot ne dodje, Dalibor ce praviti sobu valjda. Proverite topic oko 22:30.Znaci, da pisem Antitalente kao ime ekipe?edit: @Timmi, ne znam, valjda. Sacu da proverim.Jos 1 za vrh strane:

Trenutno stanje:
EKIPE

1) Zigoljubitelji

- Feindouno
- Middle Class (Pantelic)
- Calavera

2) Triceps City

- Zli Gli
- pjmaster (ziga)
- Baba Yi (Baba)

3) Zvezda 91 

- Lord Stef
- Timmi
- pacey

4) Ekipa IV

- Dalibor 
- Kristina 
- pbg

5) Antitalenti

- reg
- steins
- assuck

RASPORED

Zigoljubitelji - Ekipa IV
Triceps City - Zvezda 91
Antitalenti pauziraju

Zvezda 91 - Zigoljubitelji
Ekipa IV - Antitalenti
Triceps City pauzira

Antitalenti - Triceps City
Zvezda 91 - Ekipa IV
Zigoljubitelji pauziraju

Zigoljubitelji - Antitalenti
Triceps City - Ekipa IV
Zvezda 91 pauzira

Triceps City - Zigoljubitelji
Antitalenti - Zvezda 91
Ekipa IV pauzira

TABELA

1. Zigoljubitelji     0
2. Triceps City       0
3. Zvezda 91          0
4. Ekipa IV           0
5. Antitalenti        0

Beleske:Dajte mi imena za ekipe ili cete ostati poznati kao "peta ekipa". ^_^Ima jos mesta za prijavu ekipa, samo cu vas ugurati u raspored. Prijave traju do 21:30. Bilo bi dobro, mada ne i neophodno, da neko snima tekme, ziga i nbg imaju vec iskustva sa tim.Kojote, ako si tu veceras i ne radis nista, bilo bi dobro da ti postavis sobu. Stavi za 22 igraca.Turnir zvanicno pocinje u 22:30, ali ne skodi da se pojavite koji minut ranije. Proveravajte topic furiozno, ovde ce biti sve sto treba da znate, od rezultata do sobe u kojoj se igra.Ukoliko su oni koji treba da igraju prisutni, utakmice se igraju redom gore naznacenim. Ukoliko neko nije tu, njegova ekipa preskace utakmicu i igraju je kad budu mogli.Tekme traju 5 minuta, bez produzetaka. S obzirom da nema opcije da se igra bez produzetaka, admin ce morati da prekine utakmice cim se udje u produzetke. Pobeda - 3 boda, nereseno - 1 bod.

Edited by Calavera
Link to comment

Meni nije nikakav problem da snimam ali samo kad ne igram. Mislima moram da sam na terenu, kako bih ostavio 1 srce na terenu.Ajde PPP Haxovci napravite jos jednu ekipu kako ne bilo pauziranja. Videh juce i danas potencijal za jos 2-3 ekipe.

Link to comment
Meni nije nikakav problem da snimam ali samo kad ne igram. Mislima moram da sam na terenu, kako bih ostavio 1 srce na terenu.Ajde PPP Haxovci napravite jos jednu ekipu kako ne bilo pauziranja. Videh juce i danas potencijal za jos 2-3 ekipe.
Kako to snimas uopste? Ako ti ne laguje dok snimas, mogao bi da pocnes sa snimanjem u 22:30 i iskljucis kad se sve zavrsi, pa posle da iseces tekme i stavis na jutjub.edit: zabiljelezio petu ekipu kao Antitalente, ako vam se ne svidja - recite. :) Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...