Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

Midlklas, ti i ja smo Tim 1, to smo vec utvrdili.
Zli Gli, Baba Ji i moja malenkost alias ziga na Hax-u. Gli, Baba moze?Predlog naziva tima "Triceps furija"
Lord stef, Timmi i ja smo ekipa. Samo moram odmah da kažem da mogu da igram maksimalno do ponoći; treba sutra biti budan i oran.
To su 3 ekipe. Dalje?Uzgred, nasa se moze zvati jedino Zigoljubitelji. ^_^
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel treba za ligu nekome igrac... evo prijavljujem se, nisam bas sampion ali nisam ni potpuni krs. :Dkakva partija sunceti. valjda je neko snimao sa 0:4 na 5:4.... kristina messi :Hail:

Edited by nick1986
Link to comment

Prijavljujem ekipu:Dalibor - libero :)Kristina - MVPotvaram javni poziv za nedostajuceg clana pobednicke ekipe na poziciji kreativne polutke :)Takodje se prijavljujem da budem domacin jedne od soba za turnir ako je potrebno.p.s. predlazem da svaka soba ima samo po 6 mesta da ne bi seckalo, i da se utakmice snimaju i posle okace kao dokaz :D

Link to comment
Prijavljujem ekipu:Dalibor - libero :)Kristina - MVPotvaram javni poziv za nedostajuceg clana pobednicke ekipe na poziciji kreativne polutke :)Takodje se prijavljujem da budem domacin jedne od soba za turnir ako je potrebno.p.s. predlazem da svaka soba ima samo po 6 mesta da ne bi seckalo, i da se utakmice snimaju i posle okace kao dokaz :D
Mogu ja? vezbao sam 30 sati i smanjio broj autogolova uklizavanjem na ispod 1 po mecu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...