Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Jel gledao neko Novaka i Viktora? Kako su izgledali?
viktora niko nije ni mogao da gleda, na tom terenu nije bilo kamera.sto se novaka tice, malo jaci trening, dobra atmosfera, lodra pokazao da je duhovit i da ume da se nasali na sopstveni racun (i to na srpskom :D ), srdacno caskanje na mrezi na kraju. opustencija.
Link to comment
Kakav je to bio fenomenalan raspad, 13:2 u poenima u prvih nekoliko gemova.
Uvukao ga je Lopez u zamku maestralno. Odjednom se potpuno pasivizirao na Novakove servise i pustao ga da se samoubije greskama, a ovaj posle onako penzionerskog prvog seta nije mogao citav set da podigne nivo igre i nadje udarce za viner. Kasnije je i dobar rezultat malo pustio ruku Lopezu pa je ovaj ispogadjao neke stvari koje verovatno nece jos dugo vremena. Sve u svemu, nakon prvog seta takticki je skroz dobro odigrao i iznenadio Djokovica, sto nisam video stvarno odavno da je nekom uspelo. Malo je falilo da ga uhvati na spavanju i posalje kuci pre vremena.
Link to comment

Uzgred, danas je po prvi put posle dugo vremena jedan komentator uspeo da me iznervira na tenisu i to Viskovic koji ovu igru dosta dobro poznaje. Kao da sam slusao radijski prenos, covek ga nije zaklopio tokom celog meca. Da sam ga prikacio na mlinac za meso imao bi Filip cevapa da jede do kraja zivota. Kako ti ljudi nemaju osecaj za prenos to je potpuno neverovatno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...