Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Pazi, da bi uopšte dobio mjesto u žrijebu atp turnira ranking mora da mu bude između 75-100. A da bi to postigao, obično je potrebno osvojiti bar 4-5 čelendžera i igrati čitave sezone dobro na tom nivou. Tako da je on postavio rekord jer je preskočio sve to i odmah došao na atp. Ranije je valjda rekord držao Hjuit sa 13, ili tako nešto.

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Pazi, da bi uopšte dobio mjesto u žrijebu atp turnira ranking mora da mu bude između 75-100. A da bi to postigao, obično je potrebno osvojiti bar 4-5 čelendžera i igrati čitave sezone dobro na tom nivou. Tako da je on postavio rekord jer je preskočio sve to i odmah došao na atp. Ranije je valjda rekord držao Hjuit sa 13, ili tako nešto.
A, to :)
Link to comment
Posle turnira u Dubaiju Jelena ce biti 6. na svetu. Kao da ima protekciju kod ljudi koji racunaju poene za WTA listu.
Ovo je sjajan podatak. Inace, ako komentator ES-a ne laze, Jelena nije vezala 2 pobjede od Vimbldona.Gledam sad ovaj mec i boli me stomak, Kanepi je upravo od 40-0 izgubila 5 poena za redom :isuse:
Link to comment
Ocajna je bila do proslonedeljnog polufinala u Parizu. To ce biti 1 festival neiznudjenih gresaka pa koja duze izdrzi...
66-40 u neiznudjenim greskama za Kanepi :Hail: Dobi Jelena ni kriva ni duzna.
Link to comment
Kako dobi :o Ja je odavno prezalio pa sam i prestao da gledam.
Rutinski, od 5*-3 30-15 za Kanepi je osvojila sve do kraja.Cijenim da nema sanse da dobije Stosur, narocito ako odigra kao danas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...