Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Nisam pratio trenerske promene kod Ane ali zar nije nesto skoro pricala kako su lose igre posledica nesredjenog emotivnog stanja od kako ju je Skot ostavio? Mislim zao mi konja, ovaj trenera sto popiju otkaz cim se ona nesrecno zaljubi.

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Pitanje je da li će se izvući. Davidenku nisu mogli ništa jer je veliko ime, Janko i ne baš. Problem je što uplata nije sitna, milion i po funti i to nakon što je dobio prvi set.

Link to comment

Nema Viktor udarce sa osnovne linije da naudi igracu kalibra Soderlinga. Backhand na backhand i nekako ali kad krenu na forhand stranu bolje bi se drzala u razmeni Serena Vilijams. Viktor pod hitno mora da pocne da radi na mehanici forhand-a ako misli da se i dalje probija ka vrhu. Kad covek uporedi rotaciju tela kod njega i Soderlinga pri udarcu sa te strane bukvalno izgleda kao da igra profi protiv rekreativca. Sve ostalo je sasvim, sasvim solidno.

Link to comment

Raonića se sećam od pre nekoliko sezona kada umalo nije dobio Fernanda Gonzaleza u Torontu/Montrealu, i još tad je bio upadljivo pribran i hladan za svoje godine, a i poreklo cool.gif . Najperspektivniji iz 1990. godišta i sasvim sigurno budući Top 5 ako ne i bolji. :)

Link to comment

Navodno je kao jači vetar u Dubaiju, ali svejedno. Jezivo servira. Ne znam ni sam koliko duplh grešakaKakva 2 promašaja... :isuse:Iako je spucala 2 opaka vinera na brejk lopte, mini raspad u taj brejku i idemo ispočetka.

Edited by Garnirung
Link to comment

Jooooj, ja mislim da bi za nju jedino nešto ekstremno bilo delotvorno.Kakvi q treneri, psiholozi i sl. sranja. Ja bi joj uveo dresera i to za pse + tabla bensedina ili kakvog dozvoljenijeg sedativa po meču.Prvo, kad iz čista mira u najobičnijim razmenama ne može da pogodi teren (dandara iza uveta), a drugo, kad krene da šizi i da siluje vinere (hebo je adrenalin)13 duplih grešaka, 56 procenata prvi servis, negde na početku trećeg seta count je stao na 38 neiznudjenih, a bilo ih je do kraja, pa bar još 10.Tuga, kad vidiš da neko izvodi neke fenomenalne udarce, a ne može nekad slona da ubode.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...