Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Zaboravih da i ja malo ishejlujem Bojanu. Ovako sigurna pobeda nad Penetom koja nije boranija. Sad još samo da je žreb malo pomiluje za prva 2 kola.
I koja je kolo pre toga pregazila Zvonarjevu tako da se ne moze reci da nije u nekoj formi. Sto se tice AO moze lako da se desi da Bojanu uhvati sindrom kvalifikanta, to jest da odigra dobro prvih par kola jer je u takmicarskom ritmu ali, kao sto rece MrX, niti treba mnogo ocekivati od nje na tom turniru niti se treba razocaravati ako ne napravi neki valjani rezultat. Ovo je pocetak sezone iz snova za nju, dobar ukupni rezultat, par ozbiljnijih skalpova WTA igracica, jedna pobeda pod pritiskom za sticanje sampouzdanja, bice i bogate zetve WTA bodova, bas se sve naguralo u ovih par meceva.
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Naravno, s tim što mislim da bi bilo dobro za nju, da prodje bar prvo kolo, zbog svega navedenog, a prvenstveno da joj ostanu bodovi od prošle godine (50 iz kvalifikacija). Mada ako grune Li u polufinalu...Jeste da WTA nema baš puno igračica sa fenomenalnim servisom, ali koliko vidim po statistici iz ovih par mečeva, Bojana je imala i puno brejk lopti i dosta ih je i iskoristila.Polufinale bi trebalo da je sutra u 4.30 po našem, a Troicki sa Gaskeom u 9.30 ujutru

Link to comment

trenutno se "projektuje" na 57. mestoako udje u finale verovatno top 50!sjajno za pocetak sezone! lišiće je kvalifikacija na većini turnira.tako da se nadam makar odrzžavanju tog rankinga do kraja sezone.

Link to comment

Reklo bi se po rezultatu da se nije baš lako predala. Viktor servira za set protiv Gaskea.Imao je 0:30 Gaske, a onda se maltene samouništio, plus 1 servis viner od Viktora i 1 lagan volej.1:0 za Viktora.

Edited by Garnirung
Link to comment

Samo što sam otišao da skuvam kafu, ovaj izgubi brejk.Uh, kako se sad izvukao za mikron. 2 asa i uspeo je da zaustavi GaskeaBravo za Viktora, ovakvi tvrdi mečevi se tako i dobijaju. Manje grešaka, serva kad treba, a ako se protivnik raspadne, još bolje.6:4, 6:4

Edited by Garnirung
Link to comment
Reklo bi se po rezultatu da se nije baš lako predala.
Servirala je za set na 5:4 i 6:5. Prostor za napredak su drugi servis i kretanje, ali i ovako je odlicno.Svaka cast i Viktoru koji vec mesecima igra na visokom nivou sto se vidi i po rezultetima.edit: Za Bojanu cemo navijati uz utisan ton. Edited by MrX
Link to comment
Servirala je za set na 5:4 i 6:5. Prostor za napredak su drugi servis i kretanje, ali i ovako je odlicno.Svaka cast i Viktoru koji vec mesecima igra na visokom nivou sto se vidi i po rezultetima.edit: Za Bojanu cemo navijati uz utisan ton.
He-he, znači Šarapova-style?
Link to comment

gledala sam jovanovsku juce na nekom potoku. ovo je prvi put da je gledam, te ne znam kakav joj je prvi servis. ni juce nisam mogla da procenim jer ga nije ni jednom posteno ubola. i ono sto je uslo je bilo u ociglednoj frustraciji posle serije promasaja, kilavo i slabo. kao jj na pocetku karijere. rekla bih da joj to i nije slaba tacka, jer joj se juce videla ocigledna frustaracija u gemovima na njen servis. prosto je pucala psiholoski u razmeni udaraca dok je na servis protivnice opasno razbijala i iz defanizve. ima forhend kao zmaj. kod prvog serviranja za set je pozvala trenera, a posto potok nije imao komentatora, sve se lepo culo. "moras da popravis prvi servis, a i ono sto iz drugog serviras -- ne znam sta je to. udari lopticu, nemoj da je guras". "nije ona nesto, imas je". taj gem je izgubila lagano jako losom igrom, onda opet brejknula fenomenalnim udarcima, opet izgubila svoj servis sa nulom i raspala se u drugoj polovini taj brejka udarcima u donju polovinu mreze. steta, stvarno je imala li.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...