Jump to content
IGNORED

Slike iz aviona


Yoyogi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Welcome :) u moje selo !  :ss1:

ne znam koliko ostajes ali ako hoces mogu na neka lokalna LA mesta da te uputim ili must see pre nego sto otperjas negde drugo. boze koliko volim ovaj grad i moj kraj. 

za one koji ne znaju a voleli bi da znaju :) , na trecoj slici se vidi u daljini downtown LA. downtown se intezivno gradi mada skid row i dalje postoji ali vise se prave spotovi kao shatro sve tough guys nego sto ih ima stvarno opasnih.

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...

Welcome :) u moje selo !  :ss1:

ne znam koliko ostajes ali ako hoces mogu na neka lokalna LA mesta da te uputim ili must see pre nego sto otperjas negde drugo. boze koliko volim ovaj grad i moj kraj. 

za one koji ne znaju a voleli bi da znaju :) , na trecoj slici se vidi u daljini downtown LA. downtown se intezivno gradi mada skid row i dalje postoji ali vise se prave spotovi kao shatro sve tough guys nego sto ih ima stvarno opasnih.

aha i ebenih 15% vise kriminala u prvoj polovini 2014e. ima  gore preko 30% u okolini. ebeni statisticari u plavom.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Raspali BlackBerry ima najraspaliju kameru ali ovako izgleda TENT kada viri iz oblaka :)IMG-20121015-00099.jpgOvo je Fruška Gora:IMG-20121015-00100.jpgA ovo je odvajanje za aerodrom Nikola Tesla sa autoputa: IMG-20121015-00101.jpg

 

jbtjbt

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...