Jump to content
IGNORED

Slike iz aviona


Yoyogi

Recommended Posts

:wub: savrseno. juce pricali o Tromsø... mozda da ipak nagovorim brata da ode tamø na master...
Jeste savrsheno....ukoliko brat izuchava bele medvede ili pijane Norvezhane...(ili beshe obrnuto??)
Link to comment
  • 2 years later...

:okako mi je promakao ovaj topik?šteta što se ne vide slike sa prve strane..ja obožavam da letim, i to radim suviše retkoveliko slano jezero622hv.jpgjoš malo velikog slanog jezera626xb.jpgpoljoprivreda u ajdahu628qo.jpgyakima riverimg0920g.jpg

Link to comment
:okako mi je promakao ovaj topik?šteta što se ne vide slike sa prve strane..
Pokretac sam ovog topika. Slike koje se ne vide, ne samo na prvoj strani - to je zbog toga sto je (placeni) image hosting obustavio svoj servis 1. septembra 2011. Primetio sam da nesto nije u redu kad mi nisu trazili obnovu pretplate. Cekali su da poslednja pretplata istekne i ugasili i da ih niko ne tuzi.Ko ih yebe, pozdrav i nastavite, rado gledam postove i slike.
Link to comment
  • 8 months later...
Delija, ako imaš Photoshop, učitaj sve ove slike u isti, idi na image-->adjustments-->levels--> auto levels i javiš šta se dešava. :)
Evo isto to sa fotoshopom + jos jedna slika neke oluje u Bugarskoj

p9230159.jpgp9230162.jpgp9230163.jpgp9230164.jpgp9230165.jpgp9230166.jpgp9230170.jpgp9230172.jpgp9230174.jpgp9230175.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...