Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

7 hours ago, mustang said:

ako se ne zajebava....samo ce i ono malo idiota za bajdena da rasparca :laugh:

 

:isuse:

pre ce biti da kanje moze da rasparca samo primitivnu, rasisiticku stoku koja planira da glasa za narandzastog degenerika.

 

Link to comment

Nema sanse da ce tramptardi glasati za bilo kog drugog osim za dragog vodju, to je sad vec kult licnosti. Ye je uleteo u pricu jedino iz razloga da bi probao da spase ortakovu narandzastu guzicu, a tu je i Musky da pripomogne. Tezak je to sljam.

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, 3opge said:

pre ce biti da kanje moze da rasparca samo primitivnu, rasisiticku stoku koja planira da glasa za izlapelog belog degenerika.

 

 

Link to comment

Idemo Kenja, ima i vojsku u formiranju.

Jedan-dva, jedan-dva

 

 

Kazu da ce one belce iz milicija na nista da naprave jer su svi trenirani i disciplinovani.

Link to comment

Iako mnogi odmahuju glavom po pitanju novembarskih izbora u SAD ja tvrdim da je ovo prekretnica i nikada bolji izbori.

Mi znamo da je jos Obama naceo wasp utvrdjenje na prestonom brdu

 

GettyImages-81020273.jpg

 

Ne bojte se bledoliki muskarci, nije istina, cista slucajnost a i povukao je na majku.

Ali svi znamo da je Obama nastao iz ljubavi Irkinje i Kenijca i nije rodjen u Ameriku. Dakle, ne vazi se.

 

Sta imamo sada:

-Imamo waspovca ludackog ega na pragu demencije koji ne zna sta bi radio

-Imamo waspovca koji ne zna gde se nalazi tzv. Hiden Biden.

-Imamo potentnog mladog crnca, oridjinale Afro-Amerikanac. Razbijac velikih guzova jermenica Kardasijana, samo toga ga kvalifikuje za mesto predsednika SAD.

 

Sa time u vezi bih posvetio jednu pesmu(ako se to tako moze nazvati) i da moj favorit Kenja pobedi u novembru, a trebalo bi pored smezurastih izlapelih waspovaca

 

 

 

 

 

Edited by pasha
Link to comment

do juce je paljenje zastave bilo krivicno delo. ne znam da li je jos

 

 

anyway, dosta registrovanih demokrata ce glasati za trampa. bas su razocarani u dnc a ni republikanci se ne cuju...nisam iznenadjena. 

Edited by mustang
Link to comment

^deo članka je levičarsko smeće. konkretno, u pitanju je deo koji promoviše jednu od omiljenih zavera američkih levičara, Powell memo + counterrevolutionaries.

Link to comment

ma da...nisam ni verovala da su protesti, nema zive duse okolo. naslov je  misleading

 

laknulo mi malo sto je tvoja kanada da ne ispadne samo mi najgori :D

 

 

al ovako sam mogla ja da prodjem ranije kada me napala crnkinja, mada ovde kada sam pisala o tom incidentu, nisam napisala koje je rase da ne bih ispala rasista. ali sam se stvarno uplasila za svoj zivot jer je bila ogromna i agresivna sacuvaj boze bila. dok nisam digla telefon i rekla da zovem policiju jer se plasim za svoj zivot. onda je brze bolje otrcala do svoje mecke i zapalila. bas umeju agresivne da budu. 

al da mi neko pipne ivana....majko mila..

 

srcani udar dobih samo od gledanja videa. pa ta tuce i decu i muza svog. 

Edited by mustang
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...