Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Lokalne novine javljaju da žena (44 god) nije bila trudna, da je dograbila pandurov Taser i primenila ga na panduru dok su se rvali, sto moze da bude jer se vidi da pandur naglo skače u stranu pre nego se prekine snimak i počne pucnjava.

 

Nego ima nesto drugo interesantno u Teksasu...  pre 4 godine je 9 bajkera ubijeno u pucnjavi u Twin Peaks baru. Pola od tih 9 je ubijeno iz pušaka iz kojih je pucala policija, jedno 30 metara odatle. Uhapšeni su svi koji su se zatekli u i oko tog bara, sve bajkeri, i proveli su po 3-4 meseca u istražnom zatvoru. Prošlog meseca je tužilac odlučio da nema dovoljno dokaza da izvede ni jednog na sud.

 

9 mrtvih. Nula osudjenih.

Link to comment

justified shooting

 

stop fucking resisting

ne znam zbog cega je toliki coverage na tu vest...sam video dokazuje da nije htela da se preda

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, ObiW said:

Lokalne novine javljaju da žena (44 god) nije bila trudna, da je dograbila pandurov Taser i primenila ga na panduru dok su se rvali, sto moze da bude jer se vidi da pandur naglo skače u stranu pre nego se prekine snimak i počne pucnjava.

 

Nego ima nesto drugo interesantno u Teksasu...  pre 4 godine je 9 bajkera ubijeno u pucnjavi u Twin Peaks baru. Pola od tih 9 je ubijeno iz pušaka iz kojih je pucala policija, jedno 30 metara odatle. Uhapšeni su svi koji su se zatekli u i oko tog bara, sve bajkeri, i proveli su po 3-4 meseca u istražnom zatvoru. Prošlog meseca je tužilac odlučio da nema dovoljno dokaza da izvede ni jednog na sud.

 

9 mrtvih. Nula osudjenih.

cisto ko suza, ako hoces da frigas pandura kad te hapsi onda ces dobiti u tezini od olova.

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Kakva serija apatridskih komentara jbt :hail: 

 

Da bog čuva vašu narodnu miliciju. 

Pa šta da radimo kad nismo moralne gromade ko ti? :sad:

 

 

Link to comment

Ne tvrdim ja da sam moralna gromada, računam da je moja reakcija kad vidim naoružano uniformisano govedo kako ustreljuje nenaoružanog civila sasvim prosečna.

 

Više me fascinira vaša sposobnost da izmišljate opravdanja kako ne biste morali da se suočite sa realnošću. Sve čisto, sigurno se junački branio od sopstvenog tejzera koji je žrtva zgrabila i šokirala ga sve vičući "you're harassing me" i "I'm pregnant", nothing to see here, move along, stop resisting...

Link to comment
23 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ne tvrdim ja da sam moralna gromada, računam da je moja reakcija kad vidim naoružano uniformisano govedo kako ustreljuje nenaoružanog civila sasvim prosečna.

 

Više me fascinira vaša sposobnost da izmišljate opravdanja kako ne biste morali da se suočite sa realnošću. Sve čisto, sigurno se junački branio od sopstvenog tejzera koji je žrtva zgrabila i šokirala ga sve vičući "you're harassing me" i "I'm pregnant", nothing to see here, move along, stop resisting...

Pa to, fascinantno smo loši ljudi. A ti si fascinantno odličan.

 

Ja čuvam čudjenje i empatiju za slučejeve koji mene zanimaju... kao recimo ono što sam napisao da je 9 ljudi poginulo (za 4 se opravdano sumnja da ih je ubila policija sa 30 metara udaljenosti), 150 je uhapšeno i proveli 3-4 meseca u zatvoru, a nula je osudjeno. Mene tako nešto vrlo nervira, ali me zabole kurac baš zašto se ti uopšte zbog toga ne nerviraš... i ne trošim vreme nagadjajući da li je hendikep koji ti onemogućuje da vidiš šumu od drveća izazvan dugoročnim boravkom u  Srbiji. Jednostavno, nebitan si mi u toj količini da se čak ni ne udubljujem zašto imaš empatiju za 1 random ženu a nemaš za 9 upucanih bajkera. Ti si to što jesi.

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Ne tvrdim ja da sam moralna gromada, računam da je moja reakcija kad vidim naoružano uniformisano govedo kako ustreljuje nenaoružanog civila sasvim prosečna.

 

Više me fascinira vaša sposobnost da izmišljate opravdanja kako ne biste morali da se suočite sa realnošću. Sve čisto, sigurno se junački branio od sopstvenog tejzera koji je žrtva zgrabila i šokirala ga sve vičući "you're harassing me" i "I'm pregnant", nothing to see here, move along, stop resisting...

 

ne seri majke ti...dodji malo u LA, provedi jedan dan sa policijom da vidis na kakva ces sve nevinasca da naletis. pametnjakovic koji cescka onu stvar ispred tastature. get a life!

Link to comment

Stvarno zajebano biti pandur, treba se odbraniti od trudne žene.

 

they killed a five year old boy
his gun was just a toy

Link to comment
2 minutes ago, čekmeže said:

Stvarno zajebano biti pandur, treba se odbraniti od trudne žene.

И тако 5 пута, што је сигурно - сигурно...

Link to comment
On 15.5.2019. at 0:47, čekmeže said:

Stvarno zajebano biti pandur, treba se odbraniti od trudne žene.

 

they killed a five year old boy
his gun was just a toy

jesi se rvao ti sa pandurom kad je krenuo da te hapsi?

 

Sto nisi?

Link to comment
On 13.5.2019. at 12:40, mustang said:

ja do kraja srednje sam bila u srbiji. mozda me pamcenje vara...

za americki skolstvo  imam samo reci hvale btw. jedina zamerka (osim skupoce) je sto uce da su usli sredinom drugog svetskog rata a ne pred kraj 1944. 

 

@vememah  yep...sad moze da se zovu i americki...koreni su iz indije...nisam izlapela :laugh:

Који ниво? Где'?

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...